Remontai Klaipėdoje – 2021 metų planai

gatvių remontai klaipėdoje 2021Klaipėdos savivaldybė paskelbė oficialius ateities planus remontams miesto gatvėse.

Buvo paskelbti 2021 ir tolesnių metų preliminarūs tikslai, o kartu paviešinti ir skiriamų lėšų skaičiai.

Daugiausiai jų bus skiriama statyboms estakadai Baltijos prospekte.

Įvardijo 2021 ir artimiausių metų planus

Pagrindinis numatomas kelių darbas kitais metais – estakados statybos Baltijos prospekte, kuriam ir bus numatyta daugiausiai lėšų, tarp kitko net pusę remontui ir priežiūrai gatvėse skirtų lėšų.

Apie 12 milijonų eurų taip pat bus skirta rekonstruoti žiedą tarp Šilutės plento ir Baltijos prospekto, kur visa projekto vertė sieks apie 30 milijonų eurų. Per praeitus metus buvo atlikti darbai maždaug už 2 milijonus eurų, o 2021 pagaliau tikimasi pilnai su jais įsibegėti. Didžioji dalis pinigų šiam remontui bus iš valstybės biudžeto.

Pagrindinis tikslas anot savivaldybės yra tinkamai išnaudotis visas lėšas skirtas projektui, esą dėmesio reikalauja estakada ir darbai požemyje. Nors kliūčių projektui būta nemažai, tikimąsi jie šiais metais įsisiūbuos pilnai.

Tikimasi užbaigti darbus žiedinėje sankryžoje iki 2023 metų.

Remontuojamos ir kitos atkarpos

Dar vienas svarbus numatytas darbas – Lypkių pervažos įrengimas. Jos tikslas – padėti tvarkytis su padidėjusiais žmonių srautais tuo metu kuomet bus naujinama žiedinė sankryža tarp Šilutės plento ir Baltijos tilto.

Planuojama, jog pervaža turėtų tarnauti apie 5 metus. Per šį laikotarpį tikimąsi, jog atsiras progresesas ir kitos Baltijos sankryžose.

Kartu savivaldybės planuose yra įžvalgų ir į ateitį. Štai tikimasi 2022-23 metais nutiesti atnaujinto asfalto ruožą nuo Statybininkų prospekto iki Šilutės plento, su atkarpa einančia per Klaipėdos LEZ. Planuose atkarpai yra numatyta 23 milijonai eurų.

Prie to pačio bus pradėta rekonstrukcija Pajūrio ir Tilžės gatvėse. Pastarojoje bus naujinama atkarpa einanti iki Šilutės plento.

Darbų bus ir senamiestyje

Dar viena miesto dalis kur darbai įsibegės – miesto senamiestis. Darbai turėtų pasiekti Sukilėlių, Teatro, Vežėjų ir kitose aplinkinėse gatvėse. Pagrindinis darbų tikslas – atnaujinti kelio dangą iki 2023 metų pabaigos. Projektui skirta 3,5 milijono eurų.

Apie pusė milijono papildomai bus skirta ir asfalto dangos atnaujinimams šios miesto dalies gatvėse, tai yra maždaug tiek pat pinigų kiek ir praeitais metais. Pokyčiai bus Herkaus Manto, Vingio, Smiltelės gatvėse.

Verta paminėti ir darbus Tauralaukyje. Čia bus tęsiami Lietaus, Slengų, Vaivorykštės ir kitų gatvių remonto darbai. Jiems biudžetas yra numatęs pus penkto milijono eurų.

Iš viso remontui yra numatyta 26 milijonai eurų visiems darbams.

Kaip vertintumėte šį straipsnį?

Vidutinis įvertinimas / 5. Balsų skaičius:

Įvertinimų dar nėra. Būkite pirmas!