Sankryža Kaune vairuotojams ramybės neduoda jau du dešimtmečius

sankryža kaune vairuotojams neduoda ramybėsViena problematiškiausių sankryžų Kauno mieste yra laikoma Birželio 23-iosios ir Partizanų gatvių sankirta.

Čia vairuotojai jau daug vargsta susidarant didelioms spūstims, lėtai judėdami šiuo ruožu kas dieną jau daugiau nei 20 metų.

Eismo reguliavimo specialistai teigia, jog situacija jų tarpe yra puikiai žinoma ir jie ruošiasi padėti vairuotojams kreipiniu į savivaldybę eismo sąlygoms gerinti.

Daugiausiai problemų kelia vienas gatvės ruožas

Vairuotojai labiausiai kenčia kasdien važiuodami Partizanų gatve, pradedant nuo A.Basanavičiaus alėjos pusės.

Anot pačių kauniečių, didžiausias šios sankryžos minusas – tai, jog užsidegusi žalia šviesa dega vos keletą sekundžių. Esą per tą trumpą laiką, per sankryžą spėja pravažiuoti vos keletas automobilių.

Diena be automobilio Kaune →

Likę vairuotojai esą yra priversti ilgai laukti kol šviesoforo signalai vėl pasikeis.

Vairuotojai vykstantys per Birželio 23-iosios gatvę esą yra žymiai laimingesni, kadangi čia signalai keičiasi kur kas dažniau, o stoviniuoti jiems tenka tik ryte ir vakare, tai yra tuo metu kai ženkliai padidėja transporto spūstys.

Anot Kauno miesto savivaldybės atstobų, šioje sankryžoje pokyčiai buvo vykdomi jau daugiau kaip du dešimtmečius, tačiau esą iki šių dienų vis dar nėra randamas universalus sprendimas tinkantis visiems vairuotojams, kertantiems gatves iš abiejų pusių.

Nepadeda ir remonto darbai Kauno mieste

Vienas iš dalykų kuris papildomai prisideda prie sudėtingo eismo Partizanų gatve – faktas, kad tai yra išties siauras gatvės ruožas. Netoli jos yra labai daug daugiabučių, kur gyventojai nuolatos juda į namus ir iš jų.

Kartu situaciją apsunkina ir šiuo metu visame Kauno mieste vykstantys rekonstrukciniai kelių darbai, kurie kaip žiniai, neaplenkė ir Partizanų bei Birželio 23-iosios gatvių.

Norėdami sutrumpinti savo kelionę per aplinkinius kelius, nemažai kauniečių renkasi kelionę per būtent Partizanų gatvę, tačiau ir čia vykdomi darbai bei padidėjęs automobilių srautas sukelia didelio masto spūstis.

Anot Kauno savivaldybės, šiuo metu yra imtasi priemonių reguliuoti šią probleminę vietą Kaune. Tai yra bandoma daryti tvarkant šviesoforo veikimo ciklus. Esą situacija šiuo metu yra stebima, o esant reikalui ciklų keitimas bus taikomas ir ateityje.

Kaip vertintumėte šį straipsnį?

Vidutinis įvertinimas 5 / 5. Balsų skaičius: 1

Įvertinimų dar nėra. Būkite pirmas!

Susiję Įrašai

Naujienos
Taip Pat Skaitykite