Kaip išsirinkti žieminės padangas

žieminės padangosKai ima artėti šaltasis metų laikas, labai didelė dalis vairuotojų ima ieškoti naujų žieminių padangų, tačiau tuomet įprastai susiduriama su viena ir ta pačia dilema – kaip žinoti, kurios žiemines padangos internetu galėtų būti pačios tinkamiausios?

  • Visų pirma reikėtų atminti, kad žieminės padangos turėtų būti pagamintos žinomų gamintojų. Todėl geriausias sprendimas būtų apsilankyti specializuotoje padangomis prekiaujančioje parduotuvėje. Jei norite sutaupyti daugiau laiko ir rinktis iš didelio padangų asortimento, galite pasinaudoti internetinėmis parduotuvėmis, kurios siūlo skirtingų prekės ženklų padangas.
  • Taip pat turėtumėte atsižvelgti ir į savo vairavimo įpročius bei pagrindinius keliamus reikalavimus. Jei jūs dažnai važinėsite snieguotais ir ledu padengtais keliais, jums neabejotinai reikėtų pagalvoti apie dygliuotas padangas. Žinoma, net ir nusprendus įsigyti žiemines dygliuotas padangas, jums reikėtų įvertinti jų pasirinkimą. Jei iki šiol nesate domėjęsi skirtingais padangų aspektais, visuomet galite kreiptis į pasirinktos padangomis prekiaujančios parduotuvės konsultantus, kurie padės jums lengviau pasirinkti žiemines padangas, atitinkančias jūsų išskirtinius lūkesčius.
  • Jokiu būdu nereikėtų rinktis padėvėtų žieminių padangų. Tai ypač prastas sprendimas, jei jums yra sudėtinga atskirti kuri padanga yra kokybiška ir nauja, o kuri yra gerokai padėvėta. Bet kuriuo atveju turite suprasti, kad jei pasirinksite dėvėtas padangas, jų tarnavimo laikas bus gerokai trumpesnis, todėl nepaisant mažesnės kainos, įsigytas padangas teks keisti greičiau – juolab, jūsų automobilio eksploatavimas taip pat gali būti ne toks saugus. Todėl specialistai pataria netaupyti aukojant padangų kokybę ir rinktis tai, kas yra patikima, kokybiška, patvaru ir saugu.
  • Žinoma, jei rinksitės dygliuotas padangas, turėkite omenyje, kad važiavimas gali būti šiek tiek triukšmingesnis (atsižvelgiant į tai, kokie yra padangos dygliai), tačiau prie padidėjusio girdimo triukšmo ilgainiui galima priprasti.
  • Taipogi nepamirškite, kad naudodami dygliuotas padangas, jomis automobilio negalėsite eksploatuoti šiltuoju metų laiku, todėl būtinai pasirūpinkite ir vasarinių padangų komplektu. Tačiau tai tikrai neturėtų būti priežastis dėl kurios jūs pasirinktumėte demisezonines padangas – juk jei turėsite tiek žieminių dygliuotų, tiek ir vasarinių padangų komplektus, jie jums tarnaus kur kas ilgiau nei tuomet, jei visais metų laikais naudosite vienas ir tas pačias padangas.

Daugiau naudingos informacijos rasite http://www.xpadangos.lt

Kaip vertintumėte šį straipsnį?

Vidutinis įvertinimas 0 / 5. Balsų skaičius: 0

Įvertinimų dar nėra. Būkite pirmas!

Susiję Įrašai

Padangos
Taip Pat Skaitykite