Mašina, ne vynas, su metais jos kaina tik mažėja

supirkimasVisi žmonės, su džiugesiu atsimena vaikyste, tą nerūpestingą laiko tarpą, kai galėjai tiesiog mėgautis gyvenimu, be mokesčių naštos, be šimto paskolų, be namalonumų darbe.

O blogaiusia, kas galėjo nutikti, tai tik nubrozdinti keliai, ir tai, juos nusibrozdinęs vaikas tuoj pat puldavo į mamos glėbį kur iškart buvo guodžiamas. Ilgiausi atsisveikinimai būdavo tik iki rytojaus. Aišku, mes prisimename tas nerūpestingas dienas, tačiau ar dabar pagalvojame apie savo vaikystės žaislus?

Retas į šį klausimą atsakytų teigiamai. O, kažkada su jais taip buvo sunku išsisikirti, kaip verkadavome, kai sulaužydavome savo žaisliukus, tačiau užaugome ir dabar jų mums tiesiog nebereikia ir vargu ar kada prireiks. Sakoma – berniukai niekada neužauga, keičiasi tik jų žaislai. Ir aišku, šis pasakymas kalba apie automobilius.

Automobilių supirkimas

Retas žmogus susimąsto apie tai, kad jo kieme, šiandien stovi autmobilis, kuris galbūt reikalingas kažkam kitam, ir nesuka sau galvos dėl to, kad šis tiesiog stovi. Na, gal būt dabar jau laikas sukti galvą, mat pasikeitė įstatymai, bet vargu ar įstatymai turėtų versti žmones atsikratyti senais daiktais. Viskas, kas nereikalinga yra tiesiog išmetama.

Nesvarbu, kas tai būtų, ar kasdieninės šiukšlės, buities įranga ar drabužiai, bet štai automobilių išmesti niekas nenori ir vietoj to, kad vežtų į metalo laužą, praktiškai bevertas transporto priemones, jie jas laiko, tik tam, kad laikyti. Juk automobilis įpatingas tuo, kad gali būti parduotas ir tapęs niekam nereikalingu dar vis tiek uždirbti pinigų. Juolab, kai dabar egzistuoja įmonės, kurios superka automobilius ir juos, arba jų dalis, prikelia naujam gyvenimui.

O ir pinigų savininkui jos pasiūlo daugiau, nei matalo laužynai. Tai nauda net ne dviem, bet trims pusėms. Visų pirmą, automobilio sąvinikas atsikrato savo nereikalinga transporto priemone, o supirkimo įmonė, netgi sutvarko visus dokumentus. Pati įmonė, panaudoja seną automobilį pelnui gauti. Na, o tas žmogus kuris perka iš įmonės, džiaugiasi įsigijęs tvarkingą mašiną ar detalę, pigiau, nei įprasta rinkos kaina.

Galų gale, juk kieme stovintis nenaudojamas automobilis yra tikra bėda ir jokios naudos neneša, na, nebent kam nors yra gražu – rūdys. Dažniausiai, kai ištinka bėda, žmogus kreipiasi į tuos, kas gali padėti, o turint nereikalingą automobilį tikrai padės jį išgabenti autmobilių supirkimo įmonė. Geriausia, kai darbą atlieka profesionalai, o tie kas superka automobilius tikrai yra tokiu, jie pasiima iš vietos mašiną, sutvarko dokumentus ir dar duoda pinigų, principe, tiek, kiek iš tikrųjų vertas automobilis.

Vaikystė baigėsi, tad ir su turimais žaislais reikia atsisveikinti greitai, jei tik jie nėra reikalingi. Na, o kai už seną žaislą dar gauni pinigų, juos gali investuoti į naujesnį. Ne retai žmones apima nostalgija, kai šie parduoda nebereikalingą transportą, o juk visiškai be reikalo. Juk atėjo laikas, kai be nuoskaudos reikia atsisveikinti su nebereikalingais daigtais ir judėti į priekį, nes juk tik tie, kurie juda pirmyn ir nesigrežioja atgal pasiekia didžiausią sėkmę. Atėjo laikas nustoti kaupti tai kas nereikalinga ir imtis priemonių. Kalbant apie automobilius, tai vertingiau jį parduoti, kol dar neatėjo žiema, juk po to jo kaina bus mažesnė. Mašina, ne vynas, su metais jos kaina tik mažėja, tad jei ji yra neberikalinga, reikia atsikratyti ja kuo greičiau.

Kaip vertintumėte šį straipsnį?

Vidutinis įvertinimas 5 / 5. Balsų skaičius: 1

Įvertinimų dar nėra. Būkite pirmas!

Susiję Įrašai

Auto Supirkimas
Taip Pat Skaitykite