Klaipėdos policija stiprina pajėgas: atsirado motociklų patruliai

Klaipėdos apskrities policijos pareigūnaiKlaipėdos policija stiprina pajėgas stiprina savo pajėgų sudėtį.

Nuo šiol pareigūnai patruliuos kelius ir motociklų pagalba. Kaip žinia, pirmasis išbandymas dviračiams policijos pareigūnų būriams jau įvyko per praeitą savaitę vykusį tradicinį policijos reidą.

Naujieji pareigūnų daliniai netruko užfiksuoti savo pirmuosius KET pažeidėjus.

Savaitė pasiūlė nemažai KET pažeidėjų

Per praeitą patruliavimo savaitę, pasitaikė nemažai įvairaus tipo KET pažeidėjai, tačiau pareigūnai išskyrė Balandžio 13 dieną, per kurią buvo patikrinta ir užfiksuota rekordiškai daug nusikaltusiųjų.

Visų pirma tai buvo su greičio viršijimu susiję pažeidimai.

Pirmasis dienoje įkliuvo 1965 metų gimimo „BMW“ vairuotojas viršijęs greitį 46 kilometrais per valandą nei numato limitas zonoje. Už šį pažeidimą vairuotojui buvo skirta 170 eurų bauda atitinkanti minimalią sumą.

Minimalios 60 eurų baudos taip pat sulaukė 1996 metų gimimo „Lexus“ vairuotojas leistiną greičio limitą viršijęs 33 kilometrais per valandą.

Primename, jog Šiaurės Prospekte, kur pažeidėjai buvo pagauti, greičio limitas yra 50 kilometrų per valandą.

Kiti minėtini atvejai yra prigautas girtas paspirtuko vairuotojas, važiavęs Pilies gatve. Jam nustatytas 1 promilės girtumas ir skirta 120 eurų bauda.

Galiausiai 5 vairuotojai pasižymėjo kelio ženklų ir šviesoforo signalų pažeidimais.

Pasikeitus orui – atsirado daugiau motociklų pažeidėjų

Atėjus šiltesniems orams, pastebima ir vis daugiau motociklininkų Klaipėdos gatvėse. Žinoma, kartu padaugėjo ir KET pažeidėjų iš šios vairuotojų grupės. Kaip minėta, motociklininkų daliniai kartu sustiprino ir policijos pajėgas.

Per pastarąjį reidą, daugiausia pažeidėjų buvo užfiksuota viršijant greitį, kas būtent ir yra laikoma dažniausiu motociklinių pažeidimu, kartu su chuliganišku vairavimu.

Daugiau nei 30 kilometrų viršijus greitį motociklu, vairuotojams pareigūnai taiko arba baudas siekiančias nuo 120 iki 550 eurų arba vairavimo teisės atėmimą iki pusantrų metų. Tuo tarpu chuliganiško vairavimo bausmės gali svyruoti nuo 170 iki 550 eurų.

Pareigūnai taip pat pastebi, jog kartais pasitaiko ir pažeidėjų keliančių per daug didelį triukšmą su savo motociklu. Tokius pažeidėjus jie fiksuoja specialiais mobiliais triukšmo fiksatoriais.

Po patikrinimo Klaipėdos policija norėjo priminti apie būtinybę automobilių ir motociklų bei tuos pačius pėsčiuosius visuomet būti budriais ir atsargiais. Tokiu būdu esą bus užkirstas kelias pažeidėjams.

Kaip vertintumėte šį straipsnį?

Vidutinis įvertinimas 0 / 5. Balsų skaičius: 0

Įvertinimų dar nėra. Būkite pirmas!

Susiję Įrašai

Naujienos
Taip Pat Skaitykite