Kaune grįžta įprastinė autobusų tvarka

kaune grįžta autobusų tvarka„Kauno autobusai“ praneša, jog nuo Rugsėjo 23 dienos autobusų ir troleibusų keleiviai vėl turės galimybę įlipti per priekines duris ir įsigyti vienkartinius kelionės bilietus iš vairuotojo.

Toks sprendimas esą priimtas konstatavus, jog epidemiologinė situacija Kauno mieste yra suvaldyta ir viruso užsikrėtimo rizika sumažėjo iki minimumo.

Tvarkos grąžinimą iš dalies paskatino keleivių nepasitenkinimas

Rugsėjis ir prasidėję mokslo metai priveda prie to, jog vis daugiau žmonių nėra iš anksto pasirūpinę kelionės bilietais. Turint omenyje, jog mieste šiuo laikotarpiu yra ir daugiau užsienio svečių, besitikinčių įsigyti bilietą pas vairuotojus, susidarė situacija kuomet nemažai žmonių yra nepatenkinti.

Anot „Kauno autobusų“ atstovų, saugiam bilietų pirkimui jau yra pasiruošta. Vairuotojų kabinose buvo įrengtos plastikinės ir stiklinės plėvelės atskiriančius vairuotojus nuo keleivių srauto. Taip pat esą grąžinamas laipinimas per priekį leis šiek tiek atlaisvinti autobusus, juo efektyviau vėdinti, žmonėms bus daugiau vietos.

Keisis eismas Kauno centre: kokie darbai vyks ir kam atsiras apribojimai? →

Atstovai vis dėl to priminė, jog pagrindinių saugos priemonių vis tiek nereikėtų pamiršti – privalomų apsauginių kaukių viešajame transporte, taip pat saugaus atstumo laikymosi. Pažymėjus bilietą, esą, reikėtų, jog keleiviai praeitų giliau į autobuso saloną, tam, kad kiekvienas keleivis galėtų sklandžiai ir saugiau keliauti autobusais ar troleibusais.

Keleivių kontrolė taps efektyvesnė

Atstovai taip pat atskleidė naujovę susijusią su bilietų žymėjimu. Kontrolieriai galės esą iš anksto blokuoti bilietų žymėjimą programėlėje „Žiogas“ kuri Kaune naudojama transporto bilietams įsigyti.

Specialių prietaisų žyminčių kiekvieno autobuso atvykimą į tam tikrą stotelę pagalba, esą bus bandoma kovoti su vis dar pasitaikančiais zuikiais.

Pranešimą spaudai atstovai užbaigė vilimųsi, jog vis daugiau žmonių grįš prie reguliaraus įpročio vykti kelionėms viešuoju transporto. Paprastesnė lipimo tvarka ir atsinaujinusi prekyba bilietais esą turėtų paskatinti daugiau žmonių tuo naudotis.

Kaip vertintumėte šį straipsnį?

Vidutinis įvertinimas 5 / 5. Balsų skaičius: 1

Įvertinimų dar nėra. Būkite pirmas!

Susiję Įrašai

Naujienos
Taip Pat Skaitykite