Parduokite savo transporto priemonę geriausiomis kainomis

Šiais laikais beveik visi tautiečiai gali pasigirti turintys transporto priemones. Ir ne tik tokias, kurios skaičiuoja ilgus metus, tačiau ir vis naujesnius modelius, kurie funkcionaliai atlieka jiems paskirtas funkcijas. Tiesa, kuomet turima transporto priemonė atsibosta arba sugenda ir norite ją pakeisti nauja, tuomet naudinga ją priduoti specialiose įmonėse, kurios sumoka už bet kokio stovio automobilį. Gauti pinigai gali būti puiki pirma investicija į naują transporto priemonę.

supirkimasLietuvoje yra gana daug įmonių, kurios sutinka nupirkti jūsų automobilį. Kadangi pasiūla labai plati – teks investuoti labai daug laiko ieškant tokios kompanijos, kurios pasiūlymai jums tinka labiausiai. Rekomenduojame pasinaudoti patogiu puslapiu internete, kuris vienija visas įmones siūlančias auto supirkimo paslaugas. Tai greitas, paprastas ir patogus būdas gauti geriausią atlygį už atiduodamą transporto priemonę.

Patogi platforma vienijanti supirkėjus

Automobilių supirkimas Vilniuje bus kur kas paprastesnis jeigu pasinaudosite kokybiška internetinės svetainės sistema, kuri vienija visas kompanijas ir visus individualius asmenis, kurie superka transporto priemones. Kaip viskas veikia? Jūs turite automobilį, kuris nebereikalingas. Puikiai žinote, kad už jį galite gauti pinigų, tačiau nenorite gaišti daug laiko lygindamas skirtingus pasiūlymus. Ką jums daryti? Užpildote specialią anketą nurodydami, kokią transporto priemonę norite parduoti ir kokios pinigų sumos pageidaujate. Jūsų paraiška išsiunčiama visiems šia veikla užsiimantiems asmenims, kuriems gali būti aktualus Jūsų pasiūlymas. Įvertinę jūsų poreikius jie juos patenkina arba pasiūlo jiems tinkamą variantą. Tuomet transporto priemonę parduodantis asmuo gali priimti pasiūlymą arba jį ignoruoti. Veikimo principas yra labai paprastas ir padedantis pardavėjams bei pirkėjams kur kas paprasčiau pasiekti vieni kitus.

Kodėl verta pasinaudoti tokio internetinio puslapio paslaugomis?

Tokio tipo internetinis puslapis, kuris vienija asmenis užsiimančius automobilių supirkimu – daugeliui žmonių labai palengvina gyvenimą. Verta išskirti šiuos pliusus, kuriuos įvertina daugelis klientų pasinaudoję galimybe.

Pliusai aktualūs tiek tiems asmenims, kurie nori parduoti, tiek tiems, kurie superka transporto priemones.

1.      Tai padeda sutaupyti labai daug laiko. Šiais laikais žmogui tai ypač aktualus aspektas. Nors internetas suteikia galimybę atrasti tą informaciją, kuri jums yra aktuali labai greitai, visgi, verta išnaudoti galimybes, kuomet paieškos veikia dar efektyviau. Svarbiausia, kad pildoma anketa yra labai trumpa ir visas procesas užtruks vos kelias minutes. Vėliau auto supirkėjai kreipsis į jus telefonu pranešdami savo pasiūlymus. Tai labai patogi platforma tiems, kurie neturi gerų kompiuterinių įgūdžių.

2.      Tuo pačiu tokia platforma padeda atrasti kainos aspektu patį geriausią variantą. Automobilių supirkimas Kaune kainos atžvilgiu gali varijuoti nuo daugelio veiksnių. Kokį auto norima parduoti – tiek pinigų gauti ir galima. Visgi, pardavėjui kiekvienas euras yra labai svarbus, tad jeigu vienas asmuo siūlo 100 EUR, o kitas – 105, tokiu atveju pardavėjas pasirinks jam labiausiai tinkamą variantą. Patogu, kai visi pasiūlo savo kainas ir pardavėjas pasirenka aukščiausią pasiūlymą. Super kaina pateikiama beveik visais atvejais, kadangi ši duomenų bazė vienija tuos pardavėjus, kurie yra pasiruošę negailėti pinigų transporto priemonėms.

3.      Sistemos duomenų bazėje yra visi verslininkai, kurie užsiima transporto priemonės supirkimu. Tai reiškia, kad ne tik neteks gaišti daug laiko ieškant skirtingų asmenų kontaktų, tačiau tuo pačiu būsite tikras, kad visi tikslingai gaus Jūsų siunčiamą žinią. Kuo daugiau supirkėjų, tuo didesnė tikimybė, kad Jūs atrasite tai, kas labiausiai tenkina poreikius.

Akivaizdu, kad pasinaudoti patogia internetine platforma tikrai reikia. Jeigu norite parduoti savo transporto priemonę, tokiu atveju tai galėsite padaryti greitai ir už pačią geriausią kainą.

Greitas automobilio pardavimas kur kas palengvins jums gyvenimą ir neteks rūpintis važiuojančia arba ja iš vietos nebejudančia transporto priemone.

Kokius dokumentus tvarkyti parduodant automobilį?

Jeigu sistemoje atradote Jums labiausiai tinkantį pasiūlymą, tokiu atveju laikas susižinoti, kokie dokumentai yra reikalingi, kad transporto priemonė būtų perduodama legaliai ir greitai. Dokumentais dažniausiai pasirūpina pardavėjas, tačiau tai abiejų pusių reikalas.

·         Reikia užpildyti specialią pirkimo – pardavimo sutartį. Ją galite atrasti VĮ „Regitroje”.

·         Jeigu norite išregistruoti transporto priemonę, tokiu atveju turite nurodyti išregistravimo pagrindą, kurį ir įrodo pirkimo – pardavimo sutartis.

·         Jeigu neišregistruosite savo transporto priemonės regitroje, tokiu atveju galite būti atsakingas už naujo savininko sukeltus auto įvykius. Išregistruoti reikia per 15 dienų nuo transporto priemonės pardavimo. Sakykime, jūs parduodate transporto priemonę ir pamirštate ją išregistruoti. Po kelių mėnesių gaunate šaukimą į teismą, kadangi jūsų automobilis pakliuvo į avariją. Tai tik rodo, kaip svarbu yra pasirūpinti visais dokumentais. Nepamirškite, kad užmaršumas neatleidžia nuo kaltės.

·         Pardavus auto transporto priemonę taip pat reikia nepamiršti vienos smulkmenos, kuri daugeliui atrodo nereikšminga. Būtina pasidaryti pirkimo – pardavimo sutartį. Kartais mokesčių inspekcijos klausimus ar kokių kitų institucijų reikia pagrįsti savo pajamas ir panašiai. Tokiu atveju sutaupysite labai daug laiko ir nervų jeigu turėsite tokio pobūdžio dokumentus.

Akivaizdu, kad automobilių supirkimas vyksta labai greitai ir kokybiškai, tačiau svarbu nepamiršti kelių smulkmenų, kurios užtikrins, kad viskuo būsite pasirūpinęs. Būtinai išregistruokite transporto priemonę ir pasidarykite dokumentų kopijas.

Kaip paruošti automobilį pardavimui?

Nesvarbu, kokio stovio transporto priemonę parduodate – supirkėjai yra pasiruošę pasinaudoti paslaugomis. Net jeigu parduodate ir daužtą automobilį – paruoškite jo pardavimui.

1.      Išvalykite transporto priemonę. Gerbkite asmenį, kuris yra pasiruošęs nupirkti jūsų transporto priemonę ir išvalykite ją tiek iš vidaus, tiek iš išorės. Tai nereikalauja jokių finansų, tik šiek tiek pastangų.

2.      Pasirūpinkite visais dokumentais. Nelaukite, kol jų prireiks nuvykus tam tikras institucijas. Iškart viską turėkite su savimi, kad netektų gaišti laiko.

3.      Pasiimkite ir serviso knygelę. Potencialus pirkėjas turi žinoti, kaip dažnai buvo lankomasi servisuose ir kokios tiksliai paslaugos buvo suteikiamos. Patogu, kai pardavėjas iškart pateikia ir serviso knygelę, kurioje visa tokio tipo informacija.

4.      Kuomet pildote paraišką – būtina pateikti visus duomenis apie transporto priemonę: kelintų metų, kiek kilometrų nuvažiavo, ką taisėte ir panašiai. Kuo tiksliau nurodysite, tuo pirkėjas geriau supras, kokią tiksliai transporto priemonę perka.

5.      Atsižvelkite į metų laiką. Specialistai tvirtina, kad lietuviai dažnai transporto priemones perka pagal tai, koks metų laikas yra. Paprasčiausiai žiemą populiariausi yra visureigiai, kurie sėkmingai važiuoja net ir per pačius duobėčiausius kelius.

6.      Nusileiskite ir nebijokite derėtis. Jeigu išsiuntus savo paraišką visi supirkėjai tvirtina, kad prašote per daug, tokiu atveju verta nusileisti. Koks tikslas turėti transporto priemonę, kuria nesinaudojate. Ji paprasčiausiai rūdys, kol jos vertė taps minimali.

Akivaizdu, kad automobilių supirkimas yra puiki paslauga, kurią įvertina vis daugiau žmonių. Jeigu turite transporto priemonę, kurios jums nebereikia ir norite iš jos papildomai užsidirbti – tokiu atveju apsilankykite kokybiškame puslapyje, kuriame galite ne tik atrasti visą jums aktualią informaciją, tačiau tuo pačiu ir surasti pirkėją, kuris maloniai nusipirks jūsų transporto priemonę. Negaiškite laiko ir pasinaudokite efektyviais internetiniais puslapiais, kurie padeda žmonėms kur kas paprasčiau pasirūpinti nebereikalingais daiktais. Svarbiausia, kad už tai gaunamos didelės pinigų sumos.

Nelaukite, kol automobilis visai neteks savo vertės. Parduokite dar tuomet, kol galima gauti nemažą investiciją, kurią galėsite investuoti į naują transporto priemonę.

Kaip vertintumėte šį straipsnį?

Vidutinis įvertinimas 5 / 5. Balsų skaičius: 1

Įvertinimų dar nėra. Būkite pirmas!

Susiję Įrašai

Auto Supirkimas
Taip Pat Skaitykite