Kaune policija užfiksavo dar vieną greičio rekordininką – vien bauda neišsisuks

kaune - naujas greičio rekordininkasKauno apskrities policijos pareigūnai tęsia Lapkričio mėnesį pradėtą iniciatyvą pažaboti KET pažeidėjus ir užtikrinti didesnį eismo saugumą keliuose aplink Kauną ir kitus miestus.

Praeitos savaitės, t.y. Lapkričio 30 dieną – Gruodžio 6 dieną atlikti patikrinimai pažeidėjų užfiksavo tikrai nemažai.

Pareigūnų pateiktai duomenimis, iš viso pagauti buvo 949 greičio pažeidėjai ir keletas kitų KET pažeidėjų.

Užfiksuotas ir naujas greičio rekordininkas

Per praeitą savaitę atliktus patikrinimus buvo užfiksuotas ir naujas greičio pažedimų rekordininkas.

Paskutinę tikrinimų dieną, tai yra Gruodžio 6 dieną apie 8val. 51min. kelyje Kaunas-Marijampolė-Suvalkai esantis trikojis greičio matuoklis užfiksavo vairuotoją skriejusi net 141 km/h greičiu kelio atkarpoje kur galimas vos 90 km/h greitis.

Pažeidėjui buvo automatiškai suformuotas nusižengimo protokolas su administraciniu nurodymu ir išsiųstas paštu.

Kaip žinia, už greičio viršijimą daugiau nei 50 km/h greičiu vairuotojams gresia ne tik piniginė bauda, tačiau ir laikinas teisės vairuoti atėmimas nuo 1 iki 6 mėnesių.

Užfiksuoti ir kiti pažeidimai

Apart greičio viršytojų, policijos pareigūnai taip pat turėjo darbo ir kitais KET pažeidėjais. Iš viso per patikrinimus įkliuvo 3 neblaivūs dviratininkai, 12 vairuotojų sėdusių už vairo neturint tam teisės bei kelios dešimtys pėsčiųjų atlikusių Kelių eismo taisyklių pažeidimų.

Galiausiai, net 81 vairuotojas įkliuvo dėl šnekėjimo mobiliuoju telefonu prie vairo. Pažeidimus dėl šnekėjimo telefonu pareigūnai fiksuoja nuolatiniais tikrinimai, kuriuos tęs ir likusį Gruodžio mėnesį.

Pareigūnai taip pat priminė ir apie nemaloniąją statistiką. Iš viso per šiuos metus žuvo 21 eismo dalyvis (palyginimui praeitais metais, 31 per tą patį laikotarpį) dar 639 dalyvių – sužeisti (726 per praeitus metus).

Policija taip pat paskatino žmonis būti atsargiems ir užtikrinti savo bei aplinkinių žmonių saugumą – tik taip kiekvienas iš mūsų galės pasiekti galutinius kelionės tikslus.

Kaip vertintumėte šį straipsnį?

Vidutinis įvertinimas 0 / 5. Balsų skaičius: 0

Įvertinimų dar nėra. Būkite pirmas!

Susiję Įrašai

Naujienos
Taip Pat Skaitykite