Kaune dėl filmavimų – vėl eismo pokyčiai

kaune - vėl eismo ribojimaiPanašu, jog Kauno miesto vietos vėl taps laikina filmavimo aikštele užsienio kūrėjams.

Prancūzų kino kampanija „Super 8“ kartu su Lietuvos kino gamintojais „Virtus Media“ nuo antrosios Gruodžio savaitės filmuos vaidybinį filmą pavadinimu „Kompromat“.

To pasekoje, kai kuriose Kauno gatvėse bus ribojamas eismas.

Filmas – apie tikrus politinius įvykius

Pasak kino kūrėjų, filmas bus paremtas tikra 2016 metais įvykusia istorija. Filmo veiksmas vyks Irkutsko mieste Rusijoje, jo apylinkėse įkurtuose Prancūzijos kultūros namuose.

Jų direktorius – Joanas Barbero buvo neteisingai apkaltintas politiniais sumetimais ir nuteistas kalėti. Tam, kad išvengti jam pateiktų neteisingų kaltinimų ir gresiančio pavojaus, vyras yra priverstas bėgti iš kalėjimo.

Esą tai bus įtraukianti ir įdomi istorija kuri nagrinėja ryžto, draugystės, meilės ir užsispyrimo temas.

Šio žmogaus istorija Prancūzijoje yra puikiai žinoma, apie ją yra išleista ir knyga, tačiau tarptautiniame lygmenyje dar daug kas su ją nėra susipažinęs. Todėl šiuo filmu yra tikimasi paskatinti susidomėjimą šiuo žmogumi ir jo patirtais įvykiais.

Laukia pėsčiųjų ir automobilių eismo ribojimai

Dėl intensyvių filmavimo darbų prasidedančių ateinančiomis savaitėmis, Kauno miesto gatvėms yra numatomi laikini pėsčiųjų ir kito eismo apribojimai. Kaip pavyzdys, vienai dienai (Gruodžio 7d.) bus visiškai uždraustas eismas A.Mickevičiau gatvės arkapoje nuo Kęstučio gatvės iki Laisvės alėjos.

Tas pats laukia ir Kęstučio gatvės kur mieste nuo 11 iki 15 valandos taip pat bus stabdomas visas eismas automobiliams ir pėstiesiems. Kitas ribojimas bus taikomas nuo 16 iki 20 valandos miesto pakraštyje Balčkalnio gatvėje.

Gruodžio 8 dieną, eismas pilnai bus uždraustas ir V.Kudirkos bei M.Jankaus gatvių sankirtoje nuo 7 iki 16 valandos.

Kino kūrėjai iš anksto atsiprašė gyventojų už sukeltus nepatogumus ir tikisi, jog vėliau miestas prisimins šiuo įvykius su malonumu kuomet miesto gatves bus galima išvysti kino ekranuose.

Kaip vertintumėte šį straipsnį?

Vidutinis įvertinimas 0 / 5. Balsų skaičius: 0

Įvertinimų dar nėra. Būkite pirmas!

Susiję Įrašai

Naujienos
Taip Pat Skaitykite