Kauno savivaldybė praneša – darbai jau baigti vienoje pagrindinių gatvių

Kaune darbai baigti vienoje pagrindinių gatviųSavivaldybė savo „Facebook“ paskyroje pasidalino žinia kuri nudžiugins tikrai kiekvieną kaunietį.

Daugiau nei du mėnesius uždarytoje A.Mickevičiaus gatvėje remonto darbai jau pabaigti ir gatvė jau paleista pilnam eismui.

Džiūgavo savivaldybės atstovai

„Vienu apribojimu mažiau. Nuo šiol eismas A. Mickevičiaus gatvės atkarpoje greta Laisvės alėjos jau yra leidžiamas, po sėkmingų darbų pabaigimo.“ Tokia žinute savo socialinio tinklo paskyroje pasidalino miesto savivaldybė.

Primename, jog A.Mickevičiaus gatvės atkarpoje netoli Laisvės alėjos visų automobilių eismas buvo uždraustas Liepos ir Rugpjūčio mėnesiais. Tuomet kelininkai ėmėsi darbo ištaisyti po Laisvės alėjos atnaujinimo darbų likusį broką. Kaip žinia, tokie papildomi darbai Kauno savivaldybei atsiejo nemažą pinigų sumą.

Kaune diena be automobilio →

Tuo metu savivaldybės atstovai pasakojo, tai brokų taisymo metu bus siekiama ne tik sutvarkyti atsiradusius kelių trūkumus, tačiau kartu bus imtasi priemonių kelių ilgaamžiškumui užtikrinti. Tuo pat metu buvo atnaujinti ir pėsčiųjų bei dviračių takai einantys per šią atkarpą.

Projektas sugalvotas dar prieš 10 metų atgal

Pasak savivaldybės atstovų, planas A.Mickevičiaus gatvės rekonstrukcijai buvo pilnai parengtas dar 2010 metais, kurių kaina siekė apie 200 tūkst. eurų.

Papildomų priemonių buvo imtasi tuo metu, kai buvo pastebėti tam tikri akivaizdūs dangos trūkumai. Dabar esą viskas yra atlikta tinkamai ir kokybiškai.

Panašaus principo taisymo darbai buvo pradėti ir kitur, tai yra Maironio gatvėje, nors gatvės rekonstrukcija buvo baigta tik 2019 metų Lapkritį. Tokių priemonių imtasi tuo metu kai buvo pastebėti brokai susidarė dėl mechaninio poveikio ir temperatūros pokyčių.

Kitoje svarbioje Kauno gatvėje, tai yra Kęstučio g – jau greitai bus leidžiama važiuoti ir vėl, tačiau viešajam ir aptarnaujančiam transportui bei vietiniams gyventojams.

Panerių gatvės atkarpa ties Kleboniškio tiltu taip pat kurį laiką dar bus uždaryta.

Kaip vertintumėte šį straipsnį?

Vidutinis įvertinimas 5 / 5. Balsų skaičius: 2

Įvertinimų dar nėra. Būkite pirmas!

Susiję Įrašai

Naujienos
Taip Pat Skaitykite