Kaune pradedama Žaliakalnio viaduko rekonstrukcija

Žaliakalnio viaduko rekonstrukcijaPanašu, jog Kauno mieste kelių infrastruktūros remonto ir naujinimo darbai neplanuoja stoti net ir einant į pabaigą Vasaros sezonui.

Šiuo metu kelininkai persikėlė į Žemaičių gatvę, kur imsis daugiau nei 60 metų stovinčio viaduko virš P.Kalpoko gatvės naujinimo darbų.

Remontas esą bus pradedamas jau šią savaitę, keleto dienų bėgyje.

Viaduką nuspręsta tvarkyti, po to, kai savivaldybę jį pripažino avarinės būsenos. Dar giliam sovietmetyje pastatytą statinį kelininkai išmontuose, o vietoje jo atsiras naujas ir modernus viadukas.

Tiltai ir viadukai – vienas iš savivaldybės prioritetų

Savivaldybės atstovų teigimu, šis viadukas – paskutinis tokios prastos būklės statinys mieste kuriame buvo leidžiamas transporto eismas. Esą per pastaruosius metus, viadukai ir tiltai buvo vienas pagrindinių atnaujinimo darbų prioritetų, o dabar metas atėjo ir pastarajam statiniui.

Kauniečiai nepatenkinti – piktinimąsi darbais prie Kleboniškio tilto →

Atnaujintas viadukas jų teigimu, turės dvi 3 metrų pločio eismo juostas, o iš abiejų pusių jo šonuose vyraus tiltai pėstiesiems. Kartu su viaduku, bus atnaujinti ir likusi P.Kalpoko gatvės atkarpa.

Viaduko problema – jau įsisenėjusi

Remontuojant Žemaičių gatvę, imtąsi ir senojo viaduko atnaujinimo Žaliakalnyje. Avarinės būklės statinys buvo baigtas statyti dar 1958 metais, tačiau lig šiol nebuvo sulaukęs grandiozinės rekonstrukcijos.

Anot savivaldybės, lygiagrečiai su viaduko atnaujinimu yra planuojami ir tolesni P.Kalpoko gatvės važiuojamosios dalies ir šaligatvio atnaujinimo darbai, tiesa, tai planuojama pradėti tik 2021 metų pradžioje.

Kalbant apie likusią Žemaičių gatvę, čia jau buvo atnaujintas važiuojamosios dalies asfaltas, atnaujinti šaligatviai, įrengti modernūs apšvietimo sprendimai, taip pat pagerintos lietaus nuotekų sistemos.

Esą būtent pastarasis pokytis padės įšvengti galimų liūčių ir vandens nutekėjimo į Laisvės alėją ir K.Donelaičio gatves.

Bus įvesti laikini eismo apribojimai

Kitas savivaldybės paminėtas dalykas – neišvengiami eismo apribojimai. Eismas visų pirma bus uždaromas viaduku, o poto ir visoje P.Kalpoko gatvėje.

Eismo dalyvių bus prašoma būti atsargiems ir atidiems, kadangi eismas bus nukreipiamas į apylanką aplinkinėmis gatvėmis.

Kaip vertintumėte šį straipsnį?

Vidutinis įvertinimas 5 / 5. Balsų skaičius: 1

Įvertinimų dar nėra. Būkite pirmas!

Susiję Įrašai

Naujienos
Taip Pat Skaitykite