Transporto apribojimas bus įvedamas dar vienoje Kauno gatvėje

eismas slėnio gatvėjeKaune tęsiant visą miestą apimančius transporto infrastruktūros atnaujinimo darbus, kelių naujinimo darbai persikėlė į dar vieną kertinę miestui gatvę.

Anot miesto savivaldybės pranešimo savo „Facebook“ paskyroje, ateinančiomis dienomis darbai turėtų pasiekti ir Slėnio gatvę.

Darbai atves eismo ribojimus

Kartu pranešime buvo pranešta ir tiksli darbų pradžios data bei numatomi eismo apribojimai Slėnio gatvėje. Kaip remontuojama atkarpa šiuo metu yra įvardijama Slėnio gatvės tarpas nuo K.Baršausko gatvės link Studentų gatvės.

Po keleto dienų, sėkmingai pabaigus darbus, remontas bus perkeltas į priešingą kelio pusę, tai yra nuo Studentų gatvės link K.Baršausko gatvės.

Žinoma, remonto metu šiose atkarpose bus įvesti ir tam tikri eismo apribojimai, apie juos taip pat buvo pranešta minėtame savivaldybės pranešime.

Kol jie galios, savivaldybės atstovai prašo vairuotuojų rinktis alternatyvius maršrutus vykstant į namus ar darbus. Taip pat vairuotojų prašoma supratingumo ir yra atsiprašoma už laikinai sukeltus nepatogumus.

Pokyčiai – didesnio plano dalis

Atliekami darbai Slėnio gatvėje – tik dalis masyvių rekonstrukcijos darnų Kauno gatvėse. Visos numatytos permainos transporte ir jo infrastruktūroje yra vykdomi pagal kelerių metų planą suderintu ir užtvirtintu su Europos Sąjunga.

Pagal jo specifikacijas bus numatytas ne tik važiuojamosios dalies, tačiau ir dviratininkų bei pėsčiųjų takų atnaujinimas, priimami nauji sprendimai dėl parkavimo situacijos įvairiose pagrindinėse miesto gatvėse.

Pagrindinis šio plano tikslas – paruošti Kauną ateičiai numatytą pagal Europos Sąjungos standartus. Į tai įeinai tokie dalykai kaip darnus judėjimas, kur kas ekologiškesnis transportas nei lig šiol ir zonos be emisijų.

Galima užtvirtintai sakyti, jog Kaunas artimiausiais metais tikrai pasikeis iš esmės.

Kaip vertintumėte šį straipsnį?

Vidutinis įvertinimas 0 / 5. Balsų skaičius: 0

Įvertinimų dar nėra. Būkite pirmas!

Susiję Įrašai

Naujienos
Taip Pat Skaitykite