Taikos prospektu kauniečiams geriau nevažiuoti

Taikos prospektu kauniečiams geriau nevažiuotiDėl Taikos prospekte vykdomų intensyvių kelio remonto darbų, Taikos prospektų kauno gyventojams geriau nevažiuoti.

Viena iš pagrindinių miesto gatvių, dar kurį laiką bus smarkiai apribota dėl keičiamos kelio dangos, renovuojamų pėsčiųjų ir dviračių takų.

Informavo pati savivaldybė

Apie kur kas sudėtingesnes eismo sąlygas nei įprastai vairuotojus savo „Facebook“ paskyroje informavo net pati Kauno savivaldybė.

Kaune keičiasi eismas →

Ši kelio atkarpa taisoma jau kurį laiką ir nors nemažai darbų jau baigti, atsirado būtinybė papildomiems darbams kurie liečia tiek važiuojamąją dalį, tiek pėsčiųjų ir dviračių takus.

Dėl vykstamų darbų Taikos prospekte bei jo sankryžoje su A. Baranausko gatve, savivaldybė rekomenduoja vairuotojams įprastai vykstantiems pro šį ruožą rinktis kitokius, alternatyvių gatvių maršrutus.

Kaip pagrindine remonto užbaigimo kliūtį valdžios atstovai įvardijo neseniai pašalintą nusidėvėjusio asfalto sluoksnį. Jo keitimo darbai esą turėtų užtrukti bent jau savaitę laiko. Tokios kliūtys iš anksto numatytos nebuvo, todėl kelininkai čia užtruks daugiau laiko nei buvo numatyta pagal pirminį planą.

Gyventojai raginami rinktis alternatyvius kelius

Eismo ekspertai nedaugžodžiavo. Kuomet kelininkai dirbs numatytame ruože, eismo srautai Taikos prospekte gerokai sulėtės, todėl vairuotojams kur kas patogiau bus pasirinkti alternatyvius maršrutus, tuo pačiu leidžiant lengviau atkarpą įveikti ir viešajam transportui.

Primename, jog pagal numatytą planą, kelininkai visus darbus Taikos prospekte, iki pat Ateities plento ir Pramonės prospekto yra užsimoję pabaigti dar šių metų pabaigoje. Kartu Taikos prospekte jau buvo atlikti vandentiekio remonto ir šiluminės trasos klojimo darbai aktualūs atkarpai nusidriekiančios nuo J. Basanavičiaus iki Savanorių prospekto.

Šiame ruože taip pat buvo atnaujintas šaligatvis, pėsčiųjų ir dviračių takai, nutiestas naujas asfaltas važiuojamoje dalyje.

Kaip vertintumėte šį straipsnį?

Vidutinis įvertinimas 0 / 5. Balsų skaičius: 0

Įvertinimų dar nėra. Būkite pirmas!

Susiję Įrašai

Naujienos
Taip Pat Skaitykite