Vilijampolėje – jau greitai nauja eismo tvarka

vilijampolėje keisis eismasVilijampolės mikrorajone, Kaune – netrukus įsigalios nauji eismo tvarkos pakeitimai.

Vairuotojai ilgus metus važinėję senąją tvarka, turės būti budrūs ir greitai priprasti prie naujos eismo tvarkos.

Atsiras lygiareikšmė sankryža

Pirmas pokytis kuri vairuotojai pastebės – tai pokytis A.Strazdo ir Pagėgių gatvių sankryžoje. Anskčiau viena gatvė čia buvo pagrindinė, o kita šalutinė. Dabar čia įsigalios nauji kelio ženklai kurie bylos, jog sankryža yra lygiareikšmė, taigi važiuoti pro ją bus galima tik tuomet kai iš dešinės nebus kelių.

Kauniečiai nepatenkinti kelio darbais →

Naujieji pakeitimai sulaukė nemažai karštų reakcijų internete, ypač Facebook puslapiuose kur diskutuojamas Kaunas ir jo eismas. Vieni dalyviai nuoširdžiai įspėjo vairuotojus, jog galios nauja tvarka, kiti – į pakeitimus žiūri skeptiškai ir mano, jog pakeitimai sukels tik daugiau eismo įvykių.

Dar kiti žmonės išreiškė susrūpinimą dėl neseniai teisę vairuoti įgijusių asmenų. Esą tokie vairuotojai dėl patirties trūkumo gali pamanyti, jog lygiareikšmių kelių simbolis reikš ne lygiareikšmę sankryžą, o geležinkelio pervažą.

Galiausiai buvo išreikšta nuomonė, jog nemažai vairuotojų greitai priprasti prie pokyčių negalės, esą važiuos senąją tvarka, tarsi važiuodami pagrindiniu keliu. O tai esą atneš tik dar daugiau eismo įvykių nei lig šiol.

Naujienų bus visur

Anot Kauno miesto savivaldybės atstovų, eismo tvarka ir naujos lygiareikšmės sankryžos atsiras ne tik šioje sankryžoje tačiau ir visoje Pagėgių gatvėje, taigi vairuotojai turės būti budrūs ir dėmesingi kelių ženklams.

Pakeitimus nuspręsta atlikti atsižvelgus į tokius pokyčius kitoje miesto dalyje – Aleksote, kur eismo įvykių skaičius ženkliai smuktelėjo.

O Pagėgių gatvė yra laikoma viena iš pavojingiausių mieste. Čia visai neseniai užfiksuotas įvykis kur sunkiasvoris automobilis įvažiavo į namą, būta ir incidento kai automobilis apsivertė. Toks variantas šiuo metu yra pats saugiausias sprendimas gatvės rekonstrukcijos projekte.

Esant lygiareikšmėms sankryžoms, dauguma vairuotojų savaime mažins greitį, kadangi privažiavus prie jos bus būtinybė įsitikinti, kad niekas neatvažiuoja iš dešinės pusės.

Anksčiau to vairuotojai esą nedarydavo, todėl automobiliai važiuodavo kur kas didesniu greičiu.

Visi pakeitimai bus atliekami atsižvelgiant ir į vairuotojų siūlymus toje atkarpoje. Esą nemažai vairuotojų pareiškė nepasitenkinimą, jog per apsaugines tvoreles yra pakankamai sunku pamatyti ar dešinėje pusėje nėra kliūties.

Taigi, savivaldybė svarstys, veidrodžių įvedimą į sankryžą.

Kaip vertintumėte šį straipsnį?

Vidutinis įvertinimas 5 / 5. Balsų skaičius: 1

Įvertinimų dar nėra. Būkite pirmas!

Susiję Įrašai

Naujienos
Taip Pat Skaitykite