Naujas proveržis elektromobilių pasaulyje? Kalbama apie 2000 km diapazoną

proveržis elektromobilių pasaulyjePamirškite inovacijas iš Samsung ar SK siūlančias galimybę nuvažiuoti 800 kilometrų.

Mokslininkų komanda iš Vokietijos ir Olandijos pradėjo kalbas apie galimą technologiją kuri leis elektromobiliams nukeliauti net 2000 kilometrų vienu pakrovimu.

Tai turėtų išspręsti nemažai elektros galią naudojančių automobilių problemų, tarp kurių pasitaikydavo išskrivosių hibridų.

Technologija tobulinanti pačias baterijas

Naujoji technologija yra susijusi su nano dalelėmis ir jų padengimu specialiais komponentais kurie leistų išspaustų maksimumą iš baterijų išspausti kur kas daugiau nei lig šiol.

Komponentų aplikacija atominiu lygiu, baterijose vykstančią elektro-cheminę reakciją padarytų kur kas našesnę. Paprastai tokia reakcija vyksta tik nedidelėje baterijos paviršiaus vietoje, na o naujoji technologija kur kas padidintų elektrodų galimybes kaupti savyje energiją.

Manoma, jog taip paruoštas baterijas turintys elektromobiliai galėtų pasiūlyti ne tik trigubai daugiau kilometrų diapazoną, tačiau kartu sutrumpintų krovimo laiką net penkiais kartais.

Įmonės atstovai – manome, jog technologija daug žadanti

Pasak įmonės atstovų, toks baterijų gamybos būdas žada tikrai gerus rezultatus. Pasak jų, elektromobiliai su mažesnėmis tokiomis baterijomis laisvai galėtų nuvažiuoti apie 1000 kilometrų, o turintys didesnes baterijas net 2000 kilometrų vienu pakrovimu.

Esą tokie duomenys nėra vien teoriniai. Net ir važinėjant sportiškai, įsijungus oro kondicionierių ar šildymą, baterijos vis tiek turėtų laikyti kur kas geriau palyginus su dabartinėmis.

Anot vadovybės, jų komandos bandymai pakerinti srovės tėkmę nuo katodo iki anodo siūlo panašius rezultatus kaip ir Tesla, kalbėjus apie panašią baterijų gerinimo technologija.

Skaičiuojama, jog tokios baterijos elektromobiliuose galėtų atsirasti anskčiausiai apie 2022, 2023 metus. Įmonė jau derisi su auto gamintojais, tačiau neįvardija kuriais.

Kaip vertintumėte šį straipsnį?

Vidutinis įvertinimas 0 / 5. Balsų skaičius: 0

Įvertinimų dar nėra. Būkite pirmas!

Susiję Įrašai

Naujienos
Taip Pat Skaitykite