Automobilių supirkimas – paslauga, kuria verta pasinaudoti kiekvienam pardavėjui

Kiekvienais metais fiksuojamas didelis transporto priemonių skaičiaus augimas rodo, kad automobilis šiuolaikiniam vartotojui yra svarbi kasdienio gyvenimo dalis. Automobilio pagalba daugelį užduočių galime įgyvendinti gerokai lengviau, patogiau ir greičiau.

Todėl suprantama, kodėl mūsų šalies keliuose kasdien yra eksploatuojama tiek daug transporto priemonių. Žinoma, nuosavas automobilis taip pat yra ir labai didelė atsakomybė, kuri sukuria nemažai papildomų pareigų.

automobiliu-supirkimas

Turėdami nuosavą transporto priemonę mes privalome ja tinkamai pasirūpinti ir prižiūrėti jos techninę būklę.

Reguliariai eksploatuojant savo automobilį mes padidiname ir paspartiname jo nusidėvėjimą, o tai reiškia, kad bėgant laikui susiduriame su būtinybe jį parduoti ir įsigyti naują transporto priemonę.

Susidūrus su poreikiu surasti pirkėją savo automobiliui, turime atsakyti į labai svarbų klausimą – kokiu būdu ieškosime pirkėjo?

Nors dauguma automobilių pardavėjų yra linkę pasirinkti įprastinį pirkėjo paieškos būdą, apie parduodamą transporto priemonę paskelbiant pasirinktuose internetiniuose skelbimų portaluose, tai nėra vienintelis pasirinkimas.

Neverta pamiršti, kad neretam automobilio pardavėjui šiandien taip pat pagelbsti greitas ir brangus automobilių supirkimas, kurį siūlo transporto priemonių supirkimo paslaugų teikėjai.

Automobilių supirkimo paslaugos ir jų privalumai

Jei jums dar nebuvo tekę kreiptis į auto supirkėjus, kuriems būtumėte pasiūlę savo parduodamą automobilį, turbūt turite nemažai klausimų ir nenumanote, kokios priežastys lemia tokių paslaugų populiarumą. Todėl pateikiame jums keletą nuo transporto priemonių supirkimo paslaugų neatsiejamų privalumų.

  • PATOGU PATEIKTI PASIŪLYMĄ.Automobilių supirkėjams pasiūlyti savo automobilį galima naudojantis jų internetiniu tinklalapiu. Įprastai automobilio pasiūlymo anketos užpildymas tetrunka neilgiau kaip vieną minutę. Anketoje yra prašoma nurodyti pagrindinius siūlomos įsigyti transporto priemonės duomenis, tokius kaip automobilio markė ir modelis, gamybos metai, taip pat reikėtų nurodyti savo telefono numerį, miestą, pageidaujamą kainą ir kartu išsiųsti automobilio nuotraukas.
  • GREITAS ATSAKYMAS.Vos tik automobilių supirkėjai sulaukia transporto priemonės pasiūlymo, su potencialiu klientu jie susisiekia nieko nelaukdami, todėl dažniausiai automobilio pardavėjas skambučio sulaukia vienos ar dviejų minučių bėgyje. Toks sklandus ir greitas reagavimas į kiekvieno kliento užklausą sukuria labai palankias sąlygas kiekvienam transporto priemonės pardavėjui, kuris vertina savo laiką ir nori savo automobilį parduoti kaip įmanoma greičiau.
  • ATVYKSTAMA LAIKU.Šios srities specialistai, rinkoje veikiantys daugybę metų, puikiai supranta, ką reiškia punktualumas ir operatyvumas. Automobilių supirkimo paslaugų teikėjai niekuomet nevėluoja ir į klientų nurodytą vietą atvyksta sutartu laiku. Taip pat vertėtų atkreipti dėmesį į jau minėtas detales – kurios yra susitikimo vieta ir laikas. Šie veiksniai tiesiogiai priklauso nuo kliento. Tai reiškia, kad automobilių supirkėjai prisitaiko prie savo klientų ir derinasi prie jiems palankiausio laiko. Jei jūs nenorite niekur vykti, šių paslaugų teikėjams nurodykite savo automobilio būvimo vietą, į kurią jie atvyks jūsų nurodytu laiku.
  • SUMOKAMA IŠ KARTO.Kai automobilio pardavėjas su transporto priemonių supirkėjais susitaria dėl abiem pusėms palankios kainos, atsiskaitoma iš karto grynaisiais pinigais. Jei automobilio vertė yra labai didelė, pirkėjo pageidavimu apmokėjimas visuomet gali būti atliktas ir banku. Bet kuriuo atveju atsiskaitymas už perkamą automobilį būna įgyvendinamas iš karto.
  • SUTVARKOMI DOKUMENTAI.Sandorio sudarymo vietoje taip pat yra sutvarkomi ir visi automobilio pirkimo bei pardavimo dokumentai, todėl pardavėjui nereikia pačiam rūpintis dokumentų pildymu. Be to, šiandien parduotą automobilį išregistruoti galima ir fiziškai nevykstant į „Regitros“ filialą. Tai galima padaryti apsilankius „Regitros“ oficialiame internetiniame tinklalapyje ir užpildžius atitinkamą formą.
  • DIRBAMA VISOJE LIETUVOJE.Automobilių supirkimo paslaugos yra teikiamos visoje mūsų šalies teritorijoje, todėl auto supirkėjams transporto priemonės gali būti siūlomos nepriklausomai nuo jų buvimo vietos. Automobilių supirkėjai transporto priemones perka tiek didžiuosiuose Lietuvos miestuose, tiek ir miesteliuose bei kaimo vietovėse.
  • DIRBAMA VISĄ PARĄ IR VISOMIS SAVAITĖS DIENOMIS.Automobilių supirkimo paslaugomis vartotojai gali pasinaudoti bet kurią savaitės dieną 24 val. per parą. Tai užtikrina dar didesnį automobilių supirkimo paslaugų prieinamumą, kadangi transporto priemonę prireikus parduoti čia ir dabar – automobilių supirkėjų pagalba tai galima padaryti be jokių papildomų nepatogumų.
  • PERKAMOS VISŲ RŪŠIŲ TRANSPORTO PRIEMONĖS.Vienas iš labai svarbių automobilių supirkimo paslaugų privalumų yra jų universalumas. Tai reiškia, kad auto supirkėjams galima pasiūlyti bet kurios rūšies transporto priemonę. Patyrę automobilių supirkėjai perka tiek lengvuosius automobilius, tiek ir komercines, motorines transporto priemones bei žemės ūkio techniką. Transporto priemones automobilių supirkimo specialistams gali parduoti tiek fiziniai, tiek ir juridiniai asmenys.
  • PERKAMI BET KOKIOS TECHNINĖS BŪKLĖS AUTOMOBILIAI.Vartotojai gali nesijaudinti dėl savo turimo automobilio techninės būklės, kadangi auto supirkėjai perka tiek naujus, tiek ir naudotus ar labai rimtų techninių gedimų turinčius automobilius. Jiems taip pat galima pasiūlyti ir transporto priemones, kurios yra nevažiuojančios ir neeksploatuojamos. Be to, auto supirkėjai siūlo ir automobilių utilizavimo paslaugas, išrašant visus reikalingus oficialius utilizacijos dokumentus.
  • PERKAMI BET KURIŲ MARKIŲ, MODELIŲ IR GAMYBOS METŲ AUTOMOBILIAI.Automobilių supirkėjai gali nupirkti bet kurią jiems pasiūlytą transporto priemonę, neatsižvelgiant į jos markę, modelį ir gamybos metus. Jiems galite pasiūlyti tiek 1990 m. transporto priemonę, tiek ir 2018 m. gamybos automobilį.

Kaip surasti automobilių supirkėjus?

Jei atsižvelgę į minėtus automobilių supirkimo paslaugų privalumus jūs nusprendėte, kad tai gali būti jūsų dėmesio vertas transporto priemonės pardavimo būdas, turbūt svarstote, kaip galėtumėte surasti automobilių supirkėjus? Laimei, tai padaryti yra labai nesudėtinga, jei jūs pasinaudosite internetu.

Internetinės paieškos sistemos pagalba galite vos per kelias akimirkas surasti automobilių supirkimo paslaugas siūlančias bendroves ir fizinius asmenis. Tuomet jums beliks peržiūrėti tokių specialistų tinklalapiuose pateikiamą informaciją ir užpildyti internetinę automobilio pasiūlymo anketą.

Per kiek laiko galima parduoti savo automobilį?

Atsakymas į šį klausimą labai tiesiogiai priklauso nuo automobilio pardavėjo lūkesčių. Jei jūs turite transporto priemonę, kurią norite parduoti nieko nelaukus, susisiekus su pasirinktais automobilių supirkėjais jums reikėtų juos informuoti apie tai, kaip greitai norite parduoti savo automobilį.

Įprastai vartotojai, kurie nori visą tai padaryti kuo operatyviau, neretai savo automobilį parduoda ir vos per valandą. Kai kuriems tai pavyksta padaryti ir pusvalandžio bėgyje.

Dažniausiai tokiu operatyvumu ir sklandumu nepasižymi nei vienas kitas transporto priemonės pardavimo būdas, todėl jei jūs jau ne kartą buvote ieškoję transporto priemonės pirkėjo internetinių skelbimų pagalba, puikiai suprantate, kaip akivaizdžiai skiriasi pastarieji automobilio pardavimo būdai.

Todėl jei jūs branginate savo laiką ir nenorite susidurti su pakankamai dideliais nepatogumais, automobilių supirkimas, kurį siūlo profesionalūs šių paslaugų teikėjai, yra vienas iš pačių efektyviausių sprendimų. Tereikia peržiūrėti šios srities specialistų pasirinkimą, nuspręsti į kurią bendrovę kreipsitės ir suformavus savo užklausą – ją pateikti internetu.

Neilgai trukus sulauksite skambučio savo nurodytu telefono numeriu ir pokalbio metu galėsite greitai aptarti svarbiausias su jūsų parduodama transporto priemone susijusias detales.

Kaip vertintumėte šį straipsnį?

Vidutinis įvertinimas 5 / 5. Balsų skaičius: 2

Įvertinimų dar nėra. Būkite pirmas!

Susiję Įrašai

Auto Supirkimas
Taip Pat Skaitykite