Autoksa

Auto supirkimas Vilniuje

Automobiliai yra mūsų kasdienybė ir jau seniai spėję tapti gyvenimo būdu. Automobiliukas.lt profesionalų komanda jau daugiau nei penkis metus Jums siūlo automobilių supirkimo paslaugas visoje Lietuvoje. Padedame savo klientams sutaupyti jų brangų laiką, gauti geriausią kainos pasiūlymą ir išvengti rūpesčių ir keblumų, stengiantis parduoti savo automobilį.

Superkame įvairios būklės (techniškai tvarkingus, su defektais, surūdijusius, po avarijos, nevažiuojančius, ilgai neeksploatuotus ir kt.), visų markių ir metų automobilius. Mūsų klientams nereikia jaudintis dėl to, ar jų automobilis atitiks tam tikrus kriterijus – jiems tereikia susisiekti su mumis, ir mes nupirksime jų automobilį už geriausią kainą. Sutartu laiku atvykę pas klientą, išrašome visas automobiliui išregistruoti reikalingas pažymas, sumokame iš karto visą sumą už automobilį ir patys jį transportuojame. Mes pasirūpiname net ir menkiausia smulkmena!

Greitas, brangus ir operatyvus automobilių supirkimas – tai pagrindiniai mūsų veiklos bruožai, kurie su kaupu pateisina visus klientų lūkesčius. Džiaugiamės, kad mūsų klientai lieka patenkinti ir į mus kreipiasi dar ne vieną kartą.

Dirbame kiekvieną dieną be išeiginių! Jei norite parduoti savo automobilį ir gauti geriausią kainos pasiūlymą, nieko nelaukę susisiekite su mumis

Susiję Įrašai

→ Naujienos
Taip Pat Skaitykite
Posted Under