Klaipėdoje paskutinę metų savaitę – virš 250 KET pažeidimų

klaipedoje paskutinę metų savaitę 250 pažeidimųKlaipėdos rajono pareigūnai, paskutiniąją 2020 metų savaitę (Gruodžio 28d. – Sausio 3d.) vykdė vairuotojų patikrą įvairiuose miesto ir aplinkiniuose regionuose.

Pagrindinis dėmesys buvo kreipiamas į vairuotojų blaivumą prie vairo, saugumo priemonių ir mobiliųjų priemonių naudojimu.

Iš viso Kretingos, Rietavo, Plungės bei Klaipėdos miestuose ir regionuose buvo užfiksuoti 256 pažeidimai.

Džiugi žinia – tik vienas neblaivus vairuotojas

Panašu, jog naujametinė drausmė ir esami ribojimai žmones paskatino likti namuose, kadangi per visą savaitę buvo užfiksuotas tik vienas neblaivus vairuotojas. Jį pareigūnai „prigavo“ apie 4 valandą Taikos prospekte, Klaipėdoje. Už „Toyota“ vairo sedėjusiam asmeniui buvo nustatytas 0,80 promilės girtumas.

Pasitaikė ir vairavusių neturint tam teisės asmenų. Tokį pažeidimą iš viso atliko 3 asmenys ir visi jie buvo sustabdyti Sausio 2 dieną. Vienas iš jų – „Mitsubishi“ vairuotojas neturėjo tam teisės, kadangi buvo atlikęs KET pažeidimą jau prieš tai, tačiau nebuvo praėjęs privalomųjų pažeidėjų kursų. Pareigūnai vyrą baus ir dėl to, jog automobilio priekiniai stiklai buvo tamsinti.

Kitas sustabdytas „Peugeot“ vairuotojas – automobilio vairavimo teisės neturėjo apskritai. Galiausiai „Ford“ vairuotojas sustabdytas kitą dieną buvo dėl to privalomojo draudimo neturėjimo.

Kiti smulkesni pažeidimai

Pareigūnai pažymėjo ir kitus, kiek smulkesnius pažeidimus padarytus per visą savaitę. 45 vairuotojai pažeidė KET dėl naudojimosi mobiliaisiais telefonais prie vairo, 23 nebuvo su savo automobiliu praėję privalomosios techninės apžiūros.

Likę 12 vairuotojų – nedevėjo saugos diržo, 7 – kirto sankryžą užsidegus raudonai šviesai, o 4 – bandė aplenkti kitus automobilius sankryžoje. Taip pat buvo pažymėti 5 dviratininkų ir 75 pėsčiųjų atlikti KET pažeidimai.

Anot pareigūnų, rezultatai – visai neblogi, tačiau jie norėtų matyti daugiau drausmės dėl iš vairuotojų dėl KET. Tokie patikrinimai ir toliau bus organizuojami ir tolesnėmis savaitėmis Klaipėdos regione.

Kaip vertintumėte šį straipsnį?

Vidutinis įvertinimas / 5. Balsų skaičius:

Įvertinimų dar nėra. Būkite pirmas!