Kemi

Kemi Autoservisų tinklas

Esame vienas didžiausių autoservisų tinklų Lietuvoje. Teikiame kokybiškas ir aukšto lygio automobilių remonto, priežiūros bei garantinio aptarnavimo paslaugas.

Prekiaujame automobilių detalėmis bei kitomis priemonėmis. Savo parduotuvėse parduodame automobilio detales, priedus, priežiūros bei kt. priemones. Nuomuojame motorolerius ir įvairius automobilinius priedus.

Profesionalūs darbuotojai ir kokybiška įranga. Nuolat tobuliname į ateitį orientuotą personalo skatinimo, kvalifikacijos kėlimo, kokybės kontrolės sistemą. O visus KEMI tinklo autoservisus aprūpiname naujausia remonto bei diagnostikos įranga, todėl Jums suteiksime aukšto lygio paslaugas. 

Mes suprantame Jūsų poreikius. Medžiagas ir detales remonto darbams tiekiame centralizuotai. Todėl KEMI yra ne tik autoservisų tinklas, bet ir garantijų sistema. Kiekviename servise rasite patikimą prekės vardą, pajusite puikią kokybę ir darbų atlikimo greitį, gausite garantijas bei prieinamas kainas. Savo darbe naudojamės moto ,,su KEMI – patogiau“. 

Didžiuojamės savo patikimumo ir kokybės įvertinimais. 1999 m. gruodžio 18 d. Lietuvos žurnalistų, rašančių automobilizmo tema, komisija KEMI įkūrėjus už idėją ir sėkmingą autoservisų tinklo sukūrimą išrinko Lietuvos “Šimtmečio automobilių verslininkais“.

Susiję Įrašai

→ Naujienos
Taip Pat Skaitykite
Posted Under