Žalios rodyklės netruko grįžti. Kokie pokyčiai lauks Kauno?

žalios rodyklės grįžta kauneKo gero visi Lietuvos vairuotojai girdėjo apie planuojamą masyvų pokytį šalies keliuose – žalių rodyklių naikinimą visoje šalyje. Tiesa, praėjusių metų pabaigoje nuimtos rodyklės kai kuriose vietose jau sugrįžo.

Viena iš tokių vietų – Kaunas, kur rodyklės jau grįžo 11-oje miesto sankryžų.

Bent jau kol kas mieste nusiskundimų nėra, tačiau savivaldybė laukia tolesnių pastebėjimų iš eismo ekspertų bei vairuotojų atsiliepimų apie galimus didesnius pokyčius Kauno mieste.

Rodyklės grąžintos svarbiausiose Kauno sankryžose

Savivaldybės atstovai teigia, jog pirmasis žaliųjų rodyklių grąžinimo Kaune etapas jau sėkmingai įvykdytas, rodyklės buvo grąžintos net vienuolikai svarbiausių miesto sankryžų.

Kiti žingsniai esą labai priklausys nuo transporto ekspertų pastebėjimų. Pastarieji vertins sankryžas kuriose yra sekcijos ir svarstys ar palikti jas taip kaip yra ar vis dėl to įrengti žaliųjų rodyklių lenteles.

Sprendimas dėl rekomendacijų po vertinimo pateiks savivaldybei ir vėliau seks kiti pokyčiai.

Probleminės vietos buvo vertinamos atsiklausus ir vairuotojų

Savivaldybė taip pat atlieka stebėjimus ir iš savosios pusės. Juos planuojama atlikti probleminėse Kauno vietose ir toliau. Stebėjimų metu bus vertinama ar tose vietose žaliosios rodyklės galėtų būti reikalingos ir naudingos Kauno vairuotojams.

Su pastaraisiais Kauno miesto savivaldybė taip pat planuoja palaikyti glaudų dialogą kaip kad darė lyg šiol. Esą buvo atkreiptas didelis dėmesys vairuotojų atsiųstiems pastebėjimams ir pateiktoms užklausoms, buvo įvertintos ir pažymėtos svarbiausios probleminės sankryžos.

Tolesni veiksmai, savivaldybės teigimu, bus vykdomi tik laikantis visų saugumo principų.

Jokių oficialių sprendimų dar nepriimta

Savivaldybė, bent jau kol kas mieste planuoja išlaikyti esamą status quo. Nors Susikiemo Ministerija jau svarsto apie naujus planuojamus pokyčius Kaunui, nieko oficialaus anot Savivaldybės atstovų esą nėra.

Panašu, jog bet kokius kitus pokyčius Kaune pamatysime tik po tam tikro laiko kuomet ekspertai paruoš savo išvada, bus gauta daugiau nuomonių iš vairuotojų ir bendrasiąs KET taisykles ims keisti Susisiekimo Ministerija.

Kaip vertintumėte šį straipsnį?

Vidutinis įvertinimas 5 / 5. Balsų skaičius: 2

Įvertinimų dar nėra. Būkite pirmas!

Susiję Įrašai

Naujienos
Taip Pat Skaitykite