Tavo Autoservisas

Atsakingas autoservisas

Kreipiantis į šį automobilių servisą jums garantuojamas:

  • Greitas aptarnavimas. Suprantame, kad sugedus Jūsų automobiliui kelionė iki parduotuvės ar pasiimti vaikų iš darželio gali tapti rimta problema. Atsižvelgdami į lankstų savo darbo grafiką ir gedimo rimtumą pasistengsime Jūsų mašiną suremontuoti kuo skubiau.
  • Kainos be siurprizų. Bene nemaloniausia situacija, kuri gali nutikti autoservise, kuomet po remonto suma išauga trigubai be jokių paaiškinimų. Sąžiningumas yra svarbiausias mūsų autoserviso prioritetas, todėl Jums tiksliai paaiškinsime, ką remontuosime ir kiek tai kainuos. Apie bet kokius pasikeitimus informuosime telefonu ir Jūs pats nuspręsite, kokias ir kiek kainuojančias detales norėsite įsigyti. Mes neapgaudinėjame savo klientų ir nesiekiame finansiškai pasipelnyti.
  • Kokybė ir pusės metų garantija. Pamirškite situaciją, kai praėjus vos kelioms dienoms po Jūsų automobilio remonto gedimas atsinaujino, o autoservise paprašė papildomai susimokėti pakartotinai. „Tavo autoserviso” darbuotojų patirtis – daugiau kai 10 metų, todėl Jūsų automobilį remontuos iš tiesų patyrę ir savo darbą išmanantys meistrai. Be to, visiems darbams suteikiama pusės metų garantija, detalėms – gamintojų numatyta garantija.
  • Visų gedimų remontas. Nesvarbu, kuo „skundžiasi” Jūsų automobilis – remontuojame visokius gedimus, nes turime įvairių specializacijų meistrų komandą. Dirbame su visų markių automobiliais, lengvaisiais ir mikroautobusais.
  • Nuolaidos ir akcijos. „Tavo autoservisas” taiko lanksčias ir konkurencingas kainas automobilio remontui, turi specialių pasiūlymų įmonėms ir jų darbuotojams, nuolat rengiamos įvairios akcijos.

„Tavo autoservisas” pasirūpins iš tiesų rūpestingu Jūsų automobilio remontu Vilniuje. Patikėję mums savo automobilio remontą ir priežiūrą pamiršite stresą ir baimes būti apgautam.

Susiję Įrašai

→ Naujienos
Taip Pat Skaitykite
Posted Under