Renkamės robotą siurblį automobiliui. Ką svarbu žinoti?

robotai siurbliai

Automobilio dulkių siurblio pasirinkimas yra svarbus kiekvienam automobilių entuziastui, norintiems išlaikyti švarų automobilio interjerą. Dulkių siurbliai automobiliams skiriasi nuo įprastų dulkių siurblių dydžiu ir darbingumu, pritaikytu automobilio borto tinklui. Taip pat turi nemažai skirtumų nuo dulkių siurblių tokių kaip Neatsvor X500 skirtų namų valymui.

Pasirinkdami automobilinį dulkių siurblį, reikia atkreipti dėmesį į filtrų tipus ir galimybes, tokias kaip dulkių siurbliai su skysčio surinkimo funkcija, sausam valymui skirti dulkių siurbliai su vandens filtru ir sausi dulkių siurbliai su HEPA filtru. Efektyviausias iš jų yra H13 ir H14 filtrų tipai, tačiau jų kaina yra didesnė.

Rinkdamiesi automobilinį dulkių siurblį, reikia apsispręsti dėl jos paskirties, galios ir maitinimo būdo. Dulkių siurblio galia svyruoja nuo 40 iki 75 W, o pasirinkus didesnio galingumo dulkių siurblį, jis bus efektyvesnis valant dideles šiukšles. Taip pat reikia atsižvelgti į laido ilgį, kuris paprastai neviršija 2-2,5 metro.

Tris automobilių siurblių tipai

Patariame rinktis dulkių siurblį automobiliui, kuris nepriklauso nuo el. tinklus. Dulkių siurblys gali būti maitinamas iš automobilio cigarečių žiebtuvėlio arba jo paties akumuliatoriaus. Jei dulkių siurblys maitinamas akumuliatoriumi, tai jo veikimo laikas bus kur kas trumpesnis, kažkur (10-15 minučių), bet tuo pačiu jis turės daugiau galios nei dulkių siurblys, veikiantis ant cigarečių žiebtuvėlio. Dulkių siurbliai automobiliams skirstomi į tris tipus:

– prietaisai su skysčio surinkimo (plovimo) funkcija
– dulkių siurbliai sausam valymui su vandens filtru
– sausi dulkių siurbliai su HEPA filtru

Filtro pasirinkimas ir jo efektyvumas

Veikimo principas (dulkių siurbliai sausam valymui su HEPA filtru) – filtravimas praeina per oro srovę, per smulkų pluoštinės medžiagos sietelį. Darbo efektyvumas, matote žemiau, HEPA turi penkias filtrų klases:
Procentais nurodomas darbo efektyvumas.

  • H10 – 85 proc.
  • H11 – 95 proc.
  • H12 – 99,5 %
  • H13 – 99,995 %
  • H14 – daugiau nei 99,9995 %

Atitinkamai, filtrų tipai H13 ir H14, kadangi jie yra efektyviausi, jų kaina yra pastebimai didesnė.

Siurblio komplektacija

Prieš perkant dulkių siurblį automobiliui, reikia apsispręsti, kokiam tikslui jį naudoti, kokiam valymui jo reikia, mažam ar kasdieniniam, varomas cigarečių žiebtuvėliu ar akumuliatoriumi, kokios galios reikalingas automobilinis dulkių siurblys 40 -75W. Savo vardu priduriame, kad jei reikia pašalinti dideles šiukšles, tuomet teks rinktis didesnio galingumo automobilinį dulkių siurblį.

Atkreipkite dėmesį, kad automobilinių dulkių siurblių laido ilgis, kaip taisyklė, neviršija 2-2,5 metro, ko gali nepakakti dideliems paviršiams ir dideliam automobiliui išvalyti.

Iš esmės automobilio salone sėdynė yra aptraukta – su šluoste.Tačiau vairuotojams kartais tenka pasitelkti „kompaktišką padėjėją“, kad nuvalytų kilimus, plastiką, gumą ant grindų ir daugybę kitų elementų. Kuo daugiau antgalių dulkių siurblys turės automobiliui, tuo jums bus geriau ir lengviau.

– Šepetys paviršiams poliruoti (lygus) nebraižo paviršiaus
– Plyšio antgalis (naudojamas kampams valyti)
– Taškinis antgalis-šepetys (skirtas minkštų apmušalų valymui)
– Turbošepetėlis (skirtas pašalinti vilną, krūvas, plaukus nuo kilimo)

Roboto siurblio rinkinio privalumai

Beveik visi šiuolaikiniai robotai dulkių siurbliai yra pagaminti glausto ir minimalistinio dizaino. Geriausios spalvos yra pripažintos juodos ir baltos klasikos.

Į minimalų pristatymo rinkinį paprastai, be paties roboto, įeina:

  1. instrukcijos, kurių niekas atidžiai neskaito, bet veltui. Juk ten dažnai skelbiamos naudingos rekomendacijos ir patarimai;
  2. įkrovimo pagrindas;
  3. šepetys turbo šepečiui valyti.
  4. Į pažangų paketą įtrauktas nuotolinio valdymo pultas, maitinimo adapteris, atsarginiai šepečiai, filtrai ir šluostės šlapiam valymui.

Apibendrinant

Daugelis parametrų, į kuriuos pirmiausia atkreipia dėmesį klientai-gamintojai-rinkodaros specialistai, jums gali būti visai nereikalingi. Nėra prasmės permokėti už kai kuriuos parametrus.

Talpyklos tūris vaidina labai svarbų vaidmenį, atkreipkite dėmesį į tai, daugelis modelių yra su antgaliais iš karto, kai kuriems šiuos purkštukus reikia įsigyti atskirai, Geriausias automobilinis dulkių siurblys yra tas, kuris tinka jūsų automobiliui. Remdamiesi rekomendacijomis, kurios yra parašytos mūsų straipsnyje, ir jūs galite pasirinkti puikų automobilio dulkių siurblį.

Automobilinių dulkių siurblių antgaliai yra skirtingų tipų, skirtų įvairioms valymo vietoms ir dulkių tipams, tokiems kaip šepetėliai, antgaliai su vakuumu ir antgaliai su smulkių šiukšlių surenkamais vamzdeliais. Taigi, pasirinkdami automobilinį dulkių siurblį, reikia atsižvelgti į valomų paviršių poreikius ir reikalingas antgalio tipus.

Šaltinis: neatsvor.lt

Kaip vertintumėte šį straipsnį?

Vidutinis įvertinimas 0 / 5. Balsų skaičius: 0

Įvertinimų dar nėra. Būkite pirmas!

Susiję Įrašai

Naujienos
Taip Pat Skaitykite