Kauno automobilių turgus – vieta nusipirkti sau automobilį

kauno automobilių turgusKauno automobilių turgus – tai didžiausia naudotų automobilių turgavietė Lietuvoje. Tūkstančiai eksponatų nuo pirmadienio iki sekmadienio, daugiau nei 25 metų patirtis ir kainos kiekvieno kišenei – visa tai čia įprasta.

Kadangi čia galima rasti didelį automobilių pasirinkimą pagal pagaminimo metus, automobilių tipą, markes – nuolatinis klientų srautas čia yra įprastas. Šiame straipsnyje – apie šią prekyvietę ir šiek tiek jos istorijos.

Kauno automobilių turgaus darbo laikas ir adresas

Kauno automobilių turgus dirba kasdien, visą savaitę.

Pirmadienis – Penktadienis 8:00 – 18:00

Šeštadienis 8:00 – 18:00

Sekmadienis 8:00 – 18:00

Prekyvietė yra įsikūrusi adresu – Taikos prospektas 141B, Kaunas.

Kauno automobilių turgaus ypatybės

Ko gero pagrindinė priežastis dėl ko Kauno automobilių turgus iki šiol sėkmingai vysto veiklą – tai, jog čia dirba daug žmonių harmoningoje sistemoje. Čia kalba eina ne tik apie automobilių prekybininkus, tačiau pervežėjus, draudikus, remontininkus, detalių pardavėjus ir t.t.

Automobilių supirkimas Kaune →

Visa ši darni sistema užtikrina šias turgavietės ypatybes:

  • Vienas didžiausių naudotų automobilių turgų Europoje – Kauno automobilių turgavietė, galima sakyti yra tam tikras Lietuvos pasididžiavimas, kadangi tai – viena seniausių automobilių prekyviečių Europoje. Ilgametė darbuotojų patirtis užtikrina, jog čia kiekvienas žmogus ras tai ko jis ieško.
  • Didelis automobilių pasirinkimas visiems – Dar vienas dalykas kuom šis turgus išsiskiria – tai didelis automobilių asortimentas. Čia kasdien galima rasti daugiau nei 6000 unikalių eksponatų iš skirtingų gamintojų, šalių, pagaminimo metų. savaitgaliais automobilių kiekis, neretai padvigubėja. Todėl variantų čia sau ras kiekvienas.
  • Labai patogu atlikti įforminimus – ši turgavietė gretimai turi muitinės terminalą, regitros punktą, teikia galimybę pergabenti nusipirktą automobilį geležinkeliu. Kartu šalia galima ir rasti maitinimo punktų, autoservisų ar net viešbučių. Todėl čia patogu apsipirkti ne tik lietuviams, bet ir užsienio atvykusiems pirkėjams, o darbuotojai pasirūpins viskuo.

Turgaus istorija. Kaip keitėsi automobilių pardavimas nuo pat įsikūrimo?

Tie kas domėjosi automobilių prekyba ar esate užsiiminėję panašia veikla senesniais laikais, ko gero pamenate, jog tik po nepriklausomybės paskelbimo pagrinde į Lietuvą keliavę automobiliai vykdavo iš tokių Vakarų Europos šalių kaip Vokietijos ir Olandijos.

Taip buvo ir Kauno automobilių turguje, tiesa, dabar pasirinkimo iš kurios šalies atgabentą automobilį pirkti yra nepalyginamai daugiau. Turguje įprasta matyti automobilius iš JAV, Švedijos, Belgijos, Prancūzijos ir Italijos rinkų.

Kalbant apie pirkėjų demografiją, čia irgi būta pokyčių per daugelį prekyvietės gyvavimo metų. Žinoma, daugiausiai pirkėjų čia buvo ir bus lietuviai, tačiau Kauno automobilių turgus yra pakankamai garsus ir kaip automobilių pardavimo centras užsieniečiams jau daugelį metų.

Kadaise čia būdavo įprasta matyti labai didelius pirkėjų srautus rytų valstybių: Rusijos, Kazachstano ir Baltarusijos, kurie kartais pirkdavo net ir po kelias mašinas iš karto ir veždavosi perparduoti atgal į savo valstybę.

Laikai pasikeitė, keitėsi ir prekybos tarp valstybių politika, palietusi ir Kauno automobilių turgų. Dabar čia kur kas dažniau matomi pirkėjai iš vakarų šalių – kaimynai lenkai ir latviai, estai, užsuka ir tie patys švedai. Tiesa, vis dar apsilanko ukrainiečiai ar Moldovos piliečiai iš minėtų rytų.

Pabaigai

Trumpai aptarėme Kauno automobilių turgų. Iš tiesų būtų teisingai teigti, jog tai yra puiki vieta įsigyti naudotą automobilį, nepriklausomai nuo jūsų finansinių galimybių ar mėgstamos markės.

Ši prekyvietė – vertinama ne tik mūsų šalyje, bet ir užsienyje, todėl tikrai rasite tai ko ieškote, kaip ir randa daugelis kitų.

Kaip vertintumėte šį straipsnį?

Vidutinis įvertinimas 5 / 5. Balsų skaičius: 3

Įvertinimų dar nėra. Būkite pirmas!

Susiję Įrašai

Naujienos
Taip Pat Skaitykite