Automobilio draudimas

auto transporto draudimas

Ko gero daugelis žmonių Lietuvoje yra girdėję apie Civilinės Atsakomybės Draudimą ir apie koks jis neišvengiamas norint turėti ir eksploatuoti automobilį Lietuvos teritorijoje. Tačiau dažnai nesusimąstome apie kaip iš tikrųjų mus jis įpareigoja, kokia jo nauda ir nuo ko priklauso jo kaina. Šiame straipsnyje aptarsime būtent tai, apibūdinsime pačią savo, kokie elementai gali daryti įtaką draudimo kainai ir kokius pasiūlymų įrankius galime naudoti renkantis draudimą.

Civilinės atsakomybės draudimas (apibūdinimas, įstatymas)

Trumpai tariant, Civilinės Atsakomybės Draudimas – tai tam tikro turto apsauga nuo galimų sužeidimų ateityje savo ar kito asmens turtui sudarant sutartį su draudimo įmone. Ko gero dažniausiai sudarinėjama šio draudimo forma yra transporto priemonių draudimas.

Kadangi ši apsauga yra įstatimiškai privali kiekvienam automobilio savininkui bei eksplotuotojui, kiekvienas aktyvus vairuotojas turi būti nuolatos pasiruošęs naujam plano sudarymui ir besikeičiančioms rinkos tendencijoms.

Šio plano trukmė – vieneri metai. Norint sėkmingai jį išsirinkti reikia tinkamai žinoti faktorius pagal kuriuos gali būti sudaroma draudimo kaina, tai yra: jūsų automobilio gamybos metus, vairuotojo vairavimo stažą . Būtent stažo faktorių reikėtų išskirti kaip itin svarbų, kadangi pradedantiesiems vairuotojams, dažnu atveju jaunimui, registruojantis savo vardu gali tekti pakloti itin didelius pinigus

Automobilio draudimas pradedantiesiems vairuotojams

Pradedančiųjų vairuotojų automobilių draudimas – tikras galvos skausmas tiek jauniems savininkams, tiek galbūt juos vis dar finansiškai remiantiems tėvams. Natūralu, jog draudimo kompanijos dės didesnius kaštus neseniai vairavimo pažymėjimą gavusiems vairuotojams – tai yra taikoma dėl patirties stygiaus ir didesnės incidentų galimybės.

Žinoma, negalima nurašyti visų “žaliųjų” vairuotojų, juk kiekvieno vairavimo stilius ir noras sekti įstatymus yra individualus. Tačiau reikia suprasti ir draudimo įmonių riziką, jos į naujus vairuotojus turi investuoti žymiai didesnius finansinius ir rizikos išteklius.

Kokius įmonių pasiūlymus pasirinkti?

Šiuo metu internete gausu draudėjų pasiūlymų susijusių su jūsų transporto priemonės apsauga. Norint pasirinkti sau tinkamiausią iš gausybės galimų, yra įmanoma tai padaryti naudojantis civilinio draudimo skaičiuoklėmis. Tai puiki sistema leidžianti leidžianti paskaičiuoti galimus kaštus automobilio apsaugai pagal pasirinktą laikotarpį.

Itin patogi pasirodė draudimas.lt siūloma skaičiuoklė kuri valstybinio numerio bei asmens kodo pagalba nustato automobilio markę ir galimą draudimo kainą. Taip pat vairuotojai turi galimybę atsižvelgti į tai ar jie nori didesnės apsaugos: pagalbos kelyje 24/7, keltuvo paslaugos ir t.t. Šios privilegijos atitinkamai didins draudimo kaštus.

Apibendrinant galima pasakyti, jog automobilio civilinis draudimas yra kasmetinis rūpestis vairuotojams, tiek naujiems, tiek patyrusiems. Tik pasirinkus tinkamiausią planą, gali bus ne tik jaustis saugiau kelyje, bet ir per daug nepakenkti savo finansinei situacijai.

Kaip vertintumėte šį straipsnį?

Vidutinis įvertinimas 5 / 5. Balsų skaičius: 1

Įvertinimų dar nėra. Būkite pirmas!

Susiję Įrašai

Naujienos
Taip Pat Skaitykite