Kauno gatvėse savaitgalį darbavosi ne tik kelininkai, bet ir kino kūrėjai

kaune darbavosi kino kūrėjaiSavaitgalį pabaigus darbus Kauno Kęstučio gatvėje ji buvo atidaryta, tiesa tik daliniam eismui, ja šiuo metu gali važiuoti tik viešasis transportas.

Paprastiems automobilių vairuotojams ir pėstiesiems ši gatvė kol kas lieka uždaryta, kol darbai bus visiškai užbaigti.

Tačiau savaitgalį miesto gatvėse lankėsi ne tik kelininkai, bet ir kino kūrėjai.

Dirbo ir „Netflix“ komanda

Kartu mieste buvo galima pastebėti ir „Netflix“ komandą dirbančią ties švedų serialu „Clark“. Dėl filmavimo darbų, Maironio ir Vasario 16-osios gatvėje buvo nemažai transporto ir pėsčiųjų eismo ribojimų. Kol vyks filmavimo darbai, laikinai žmonėms yra siūloma rinktis alternatyvius maršrutus per kitas gatves.

Lietuvoje nuo šeštadienio įsigaliojus karantinui, visi kūrėjai privalėjo laikytis visuotinių saugumo priemonių – saugaus atstumo ir apsauginės veido kaukės. Kartu visiems nariams buvo atliekami COVID-19 testai ir matuojama temperatūra, o patys filmavimo darbai buvo atliekami laikantis NVSC rekomendacijų.

Serialo „Clark“ komanda filmavimo darbus laikinojoje sostinėje pradėjo dar Spalio 16 dieną.

Praeiviai galėjo stebėti ir „banko apiplėšimą“

Miesto gyventojai jau pirmąją filmavimų dieną galėjo išvysti išties įspūdingą ir veiksmo kupiną sceną filmuojamą šalią buvusio Kauno centrinio pašto pastato. Pagrindinė iš jų – banko apiplėšimas. Čia aidėjo ir sprogimai, pro pastatą veržėsi dūmai, o iš jo bėgo panikos apimti ir sužeisti žmonės.

Bendradarbiaujančios su švedų kūrėjais miesto atstovai sakė, jog iš viso prie serialo šiuo metu dirba per 120 žmonių, na o masinėse scenose iš viso tikimasi sulaukti iki 1200 aktorių. Preliminarus filmo biudžetas šiuo metu yra apie 5 milijonai eurų.

Pasak jų, Lietuva ir Kauno miesto gatvės tapo filmavimo aikštele po to kai buvo laimėtas konkursas kuriame dalyvavo ir kaimyninės mūsų šalys bei Vengrija ir Čekija.

Kauno miestas laimėjo būtent dėl savo unikalios architektūros, vis labiau garsėjančios Kauno filmų biuro organizacijos ir tinkamos komunikacijos su miesto savivaldybe. Prieš tai buvusios filmo filmavimo aikštelės buvo LSMU Kauno ligoninės, M.Žilinsko dailės galerijos ir kiti savivaldybiniai pastatai.

Manoma, kad darbai kuriant serialą tęsis ne tik Lapkričio, tačiau ir Gruodžio mėnesį.

Kaip vertintumėte šį straipsnį?

Vidutinis įvertinimas 0 / 5. Balsų skaičius: 0

Įvertinimų dar nėra. Būkite pirmas!

Susiję Įrašai

Naujienos
Taip Pat Skaitykite