Automobilių nuoma Klaipėdoje. Kokie įmanomi nuomos būdai?

automobilių nuoma KlaipėdaVykstant į kelionę, nesvarbu ar ji būtų trumpa iki savo darbo ar ilgesniam laikui su šeima, patogiausia tai yra daryti automobiliu, kadangi nebūsite sukaustyti viešojo transporto ar lėktuvų maršrutais, laukimais bei galėsite nuvykti tiesiogiai nuo taško A į B.

Todėl, labai dažnai žmonės renkasi tiesiog išsinuomoti automobilį tam tikrai paskirčiai.

Tiesa, dažnai kyla klausimų kokioms progoms ir paskirtims galima išsinuomoti automobilį. Šiame straipsnyje – apie pagrindinius nuomos tipus nuomojantis automobilį Klaipėdoje.

Kokie nuomos būdai yra įmanomi?

Trumpalaikė automobilių nuoma Klaipėdoje

Pats paprasčiausias ir greičiausias automobilio nuomos metodas – trumpalaikė jo nuoma. Jeigu jūs norite išsinuomoti transporto priemonę dienai, savaitei ar mėnesiui – šios paslaugos yra būtent jums.

Nesvarbu ar po Klaipėdą nuomotu automobiliu keliausite kasdieniais reikalais, o galbūt į uostamiestį ir aplinkinius kurortus tokiu automobiliu keliausite poilsiniu tikslu, bet kokiu atveju galėsite būti ramūs, jog numatytą kelionės tikslą pasieksite greitai, patogiai ir ekonomiška.

Kitaip tariant, galėsite mėgautis poilsiu be jokių rūpesčių, žinodami, jog gražiausias pajūrios vietas visuomet pasieksite labai paprastai.

Svarbu žinoti ir tai, jog dauguma auto nuomos įmonių Klaipėdoje suteikia galimybę važiuoti neribotą kilometrų kiekį, todėl nereikės rūpintis ir baimintis didesniu mokesčiu už pravažiuotus kilometrų kiekius.

O plati automobilių selekcija užtikrina, jog kelione galėsite mėgautis automobiliu kuris labiausiai atitinka jūsų poreikius – reikalingą vietų skaičių, pavarų dėžę, kuro tipą ir t.t.

Jei keliaujate kur toliau (pvz. Į kitas šalis) už papildomą galite paprašyti auto nuomos įmonės įrengti jūsų automobilyje GPS navigaciją ar WiFi internetą, kas suteiks papildomą patogumą kur nors keliaujant.

MEMELAUTO – Automobilių nuoma Klaipėdoje

Jeigu jums reikia greitai išsinuomoti automobilį Klaipėdoje arba Palangoje už nedidelę kainą kreipkitės į MEMELAUTO – Automobilių nuoma Klaipėdoje, kuri yra adresu Vingio g. 2, Klaipėda 95118.

Spauskite ant nuorodos viršuje, kad sudaryti maršrutą.

Ilgalaikė automobilių nuoma Klaipėdoje

Ilgalaikė automobilių nuoma yra dažniausiai aktualiai verslo ir privatiems asmenims norintiems turėti pastovią transporto priemonę savo poreikiams. Ir, žinoma, naudoti ja ilgą laiką.

Labai dažnai tai būna puikus sprendimas įmonėms ieškančioms būdų sutaupyti pinigų ir laiko ir turėti neatsiejamą darbo įrankį savo veiklai.

Dauguma automobilių nuomos įmonių siūlo šią paslaugą tiek fiziniams, tiek juridiniams asmenims labai patogiomis sąlygomis.

Viena iš jų – galimybė grąžinti automobilį iškart kai jis jums nereikalingas. Tai suteikia nuomai daugiau lankstumo – kuomet jūsų veiklai transporto priemonė nebebus reikalinga, galėsite grąžinti nedelsiant.

Kitas ilgalaikės nuomos privalumas – transporto priemonių pasirinkimas. Dauguma įmonių yra linkę siūlyti ne tik prabangius automobilius, tačiau ekonominės, vidutinės ar net motociklus. Taigi iš esmės galite rinktis automobilį kuris labiausiai atitinka jūsų lūkesčius ir poreikius.

Renkantis automobilio nuomą ilgesniam laikui, svarbiausia yra suderinti sutarties sąlygas, tam, kad daugiausiai naudos būtų tiek jums, tiek automobilį skiriančiai įmonei.

Automobilių nuoma su vairuotoju Klaipėdoje

Galiausiai, automobilių nuomos įmonės siūlo ir galimybę išsinuomoti automobilį su vairuotoju. Tai galima padaryti tiek trumpam laikui, tiek ilgesniam laikui.

Proginėmis šventėmis dažnai kyla problemų dėl to kaip rasti žmogų kuris galėtų vairuoti. Na, o tam, jog visi žmonės galėtų atsipalaiduoti, labai dažnai žmonės išsinuomoja automobilį su vairuotoju kuris vežios visus šventės metu.

Kitas atvejis kur labai praverčia automobilio su vairuotoju nuoma – asmenims neturintiems vairuotojo pažymėjimo keliaujantiems įvairiais tikslais.

Jei žmogus nori vykti komfortiškai automobiliu į darbą, verslo susitikimus, tačiau neturi galimybės vairuoti pats – geresnio sprendimo nei automobilio nuoma su vairuotoju nėra.

Pabaigai

Aptarėme pagrindinius automobilio nuomos būdus Klaipėdoje. Iš tiesų ši paslauga – itin naudinga bet kokiam asmeniui kuriam reikia susisiekimo automobiliu ar tai būtų trumpalaikė proga ar nuoma ilgesniam laikui, todėl nuomotis iš tikrųjų apsimoka.

Kaip vertintumėte šį straipsnį?

Vidutinis įvertinimas 5 / 5. Balsų skaičius: 3