Kaip išsirinkti žieminės padangas

Narių vertinimas:  / 0

padangos-ziemaiKai ima artėti šaltasis metų laikas, labai didelė dalis vairuotojų ima ieškoti naujų žieminių padangų, tačiau tuomet įprastai susiduriama su viena ir ta pačia dilema – kaip žinoti, kurios žiemines padangos internetu galėtų būti pačios tinkamiausios?

  • Visų pirma reikėtų atminti, kad žieminės padangos turėtų būti pagamintos žinomų gamintojų. Todėl geriausias sprendimas būtų apsilankyti specializuotoje padangomis prekiaujančioje parduotuvėje. Jei norite sutaupyti daugiau laiko ir rinktis iš didelio padangų asortimento, galite pasinaudoti internetinėmis parduotuvėmis, kurios siūlo skirtingų prekės ženklų padangas.

    Skaityti daugiau...

Vilniuje brangsta parkavimas

Narių vertinimas:  / 1

vilnius-stovjimas300Vilniaus miesto savivaldybės įmonė „Susisiekimo paslaugos“ informuoja, kad rytoj sostinės taryba svarstys klausimą dėl vietinės rinkliavos už automobilių statymą Vilniaus mieste nuostatų keitimo. Pokyčiais bus siekiama užtikrinti tvarkingą automobilių statymą ir sureguliuoti jų stovėjimo trukmę.

Skaityti daugiau...

7 patarimai, kaip išsirinkti jūsų automobiliui geriausias padangas

Narių vertinimas:  / 1

vasarines-padangos300Kiekvienais metais oras pateikia nemalonių siurprizų. Nelaukiamas šaltis ir drėgmė ateina skubiau, negu buvo tikėtasi. Žiema nebūtinai prasideda pagal kalendorių – gruodžio 1-ąją. Jau lapkričio 1-ąją iškrintanti šlapdriba pranašauja artėjančią žiemą. Ankstyva žiema reiškia ankstyvus šalčius bei ankstyvus kritulius, kurie stipriai pablogina kelių būklę. Vienintelis būdas išsaugoti savo gyvybę, sveikatą ir transporto priemonę – pasirūpinti padangomis, kurios garantuos geresnį sukibimą su keliu bei trumpesnį stabdymo kelią.

Vasarinės padangos internetu >>

Skaityti daugiau...

Pašalinkite nenaudojamus automobilius iš gatvės!

Narių vertinimas:  / 1

Pašalinkite nenaudojamus automobilius iš gatvės!

Kiek senų, nevažiuojančių ir savininkų pamirštų automobilių stovi ant šaligatvių, daugiabučių aikštelėse ar senuose garažuose? Aiškaus atsakymo rasti nepavyks, tačiau spekuliuoti šiuo klausimu galima. Kiekvienais metais įregistruojama šimtai tūkstančių automobilių, tuo tarpu nurašoma tik maža dalis. Pavyzdžiui, 2015 metais Regitros duomenimis pirmą kartą Lietuvoje įregistruotų transporto priemonių skaičius buvo 171004, o išregistruota 14675. Galime džiaugtis, kad šeimose atsirado po antrą automobilį. Tačiau ar visada? Dažnai senasis automobilis numetamas ir nebėra naudojamas. Taip, nes naudotų automobilių supirkimas ar pridavimas į metalo laužą yra registruojamas ir dokumentai sutvarkomi. Situaciją Lietuvoje labai gerai iliustravo 2014 metais įsigaliojus LR saugaus eismo automobilių keliais įstatymo nuostatoms, kuomet taikoma leidimo transporto priemonei dalyvauti eisme priverstinė sustabdymo procedūra. Pirmaisiais metais buvo „apsivalyta“ ko gero už visą Nepriklausomybės laikotarpį – išregistruotos net 872,5 tūkst. transporto priemonių. Tačiau tai tik teisinis apsivalymas nuo senienų. Kaip viskas turėtų būti realybėje?

Skaityti daugiau...

Parduokite savo transporto priemonę geriausiomis kainomis

Narių vertinimas:  / 2

automobiliu-supirkimas3Šiais laikais beveik visi tautiečiai gali pasigirti turintys transporto priemones. Ir ne tik tokias, kurios skaičiuoja ilgus metus, tačiau ir vis naujesnius modelius, kurie funkcionaliai atlieka jiems paskirtas funkcijas. Tiesa, kuomet turima transporto priemonė atsibosta arba sugenda ir norite ją pakeisti nauja, tuomet naudinga ją priduoti specialiose įmonėse, kurios sumoka už bet kokio stovio automobilį. Gauti pinigai gali būti puiki pirma investicija į naują transporto priemonę.

Skaityti daugiau...